Co warto wziąć pod uwagę przy zakupie metkownicy?

Co warto wziąć pod uwagę przy zakupie metkownicy?

  1. Łatwość użytkowania

Jest to najważniejsze kryterium. Jeśli chcesz mieć metkownice, którą wyjmuję się z pudełka i używa natychmiast, bez konieczności przeglądania wskazówek to warto o tym kryterium pamiętać oraz o tym również, aby proces tworzenia etykiet był jak najszybszy. Okazało się, że istnieje duża rozbieżność w ilości czasu, jaki każda metkownica potrzebuje na wydrukowanie etykiety: jeden model potrzebuje 15 sekund – co jest bardzo ważne, gdy czekasz na wydrukowanie małej etykiety – podczas gdy inny model potrzebuje tylko 5 sekund na wydrukowanie tych samych dwóch słów.

  1. Projektowanie/Jakość materiałów

Szukając metkownicy zwróć uwagę na metkownice która nie jest zbyt ciężka ani nieporęczna, ale dobrze i solidnie leży w twoich rękach. Zwróć również uwagę na taśmę, która jest dostarczana z każdą metkownicą, ponieważ jakość znacznie się różni w zależności od marki. Niektóre taśmy wyglądają na błyszczące i gładkie, podczas gdy inne są matowe i nudne. Dowiedz się czy etykiety są łatwe w użyciu po wydrukowaniu, tzn. czy można łatwo odkleić taśmę, czy też wymaga to użycia latarki i pęsety.

  1. Różnorodność funkcji

Jak już wspomniano, każdy ceni prostotę metkownicy. Nie szukaj wymyślnych szablonów i nie szukaj „zabawnych” czcionek, ale czasami chcąc zmienić rozmiar czcionki lub kapitalizację to tu wolałbym móc to zrobić bez konieczności czytania 20-stronicowej instrukcji.

Więcej o metkownicach dowiesz się na http://eroza.pl/

Previous Soki o działaniu oczyszczającym
Next Co to jest USB PVR i jak działa?

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Jak rozkręcić karierę w Krakowie? Aplikuj.pl podpowiada

Kraków od wielu lat jest wskazywany jako jedno z najlepszych miast w Polsce na rozpoczęcie studiów i wejście na rynek pracy. Prestiżowe uczelnie i bogata oferta praktyk corocznie przyciągają tu

Strefa Biznesu 0 Comments

Wizytówki – skuteczny sposób na dobrą prezentację

Praktycznie każdy człowiek będzie chciał zaistnieć w taki sposób, by w oczach innych osób dobrze się prezentować. Jeśli prowadzimy firmę, staramy się o pracę, prowadzimy interesy – w każdej z

Strefa Biznesu 0 Comments

Polski rynek nieruchomości handlowych atrakcyjny dla inwestorów

Wysoka aktywność zagranicznych inwestorów na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. W I półroczu wartość transakcji przekroczyła 2 mld euro – podaje JLL. Transakcje na rynku handlowych wyniosły ponad 1 mld euro.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź