Czym jest mezoterapia igłowa?

Czym jest mezoterapia igłowa?

Stan skóry wpływa nie tylko na wygląd, ale także na nasze samopoczucie. Kiedy nasze ciało jest pokryte cellulitem i zmarszczkami, jesteśmy bardziej pewni siebie i mamy większą samoocenę. Ale jak utrzymać jędrność, młodość, gładkość i jednolity koloryt skóry? Znamy doskonałą recepturę – zabieg mezoterapii igłowej. Z czasem stan skóry ciała i twarzy zaczyna się starzeć i tracić jędrność. Na szczęście, w ciągu zaledwie kilku chwil można przywrócić piękny wygląd i dobre samopoczucie. Aby to zrobić, wbrew pozorom, nie trzeba podejmować decyzji o wykonaniu zabiegu. Wystarczy mezoterapia igłowa lub igłowe odmładzanie skóry.

Mezoterapia igłowa. Co to jest?

Zabieg może być usytuowany na pograniczu kosmetyki i medycyny estetycznej. Mezoterapia igłowa jest skutecznym zabiegiem, który prowadzi do całkowitej biorewitalizacji skóry. Jest to metoda leczenia medycznego, bezpieczna i bardzo skuteczna.

Zabieg polega na wstrzyknięciu w skórę koktajlu witamin, substancji czynnych, czasem kwasu hialuronowego, który jest cennym składnikiem, którego brakuje w naszej skórze i organizmie. Konkretny rodzaj koktajli medycznych jest zawsze dobierany indywidualnie – w zależności od potrzeb klienta. Inne składniki będą potrzebne w przypadku problemów z cellulitem, inne dla skóry z pierwszymi zmarszczkami…

Mezoterapię wykonuje się po dokładnym znieczuleniu skóry kremem, dzięki czemu wstrzyknięcie substancji aktywnych do skóry zwykle nie powoduje bólu. Mezoterapia igłowa ma również inne zastosowania, takie jak włosy. Przy użyciu specjalnie opracowanego kompleksu aminokwasów i witamin (np. Haircare). Możemy stymulować mieszki włosowe do działania i wzrostu – dzięki temu uzyskujemy piękne, elastyczne i gęste włosy.

Mezoterapia – odmładzanie

Mezoterapia igłowa jest idealną terapią dla każdej osoby, która jest zainteresowana zabiegami z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Najważniejsza jest tu wysoka skuteczność i efektywność. Kwas hialuronowy jest wprowadzany bezpośrednio do skóry. Dzięki temu jesteśmy w stanie maksymalnie wykorzystać jego właściwości. W przypadku mezoterapii kwas hialuronowy zaczyna działać bezpośrednio na problem, stymulując skórę do wypełniania zmarszczek i wygładzania zmarszczek betonowych.

Jakie są różne rodzaje mezoterapii?

Procedura każdego rodzaju mezoterapii jest podobna. Główna różnica polega na zastosowaniu koktajlu aktywnych składników. Biorewitalizacja kwasu hialuronowego może być przeprowadzana przy użyciu różnych koktajli medycznych, np. PRINCESS RICH, RESTYLANE VITAL, STYLAGE HYDRO. Mezoterapia jest jednym z najlepszych rozwiązań dla problemów skórnych.

Najbardziej popularne są nie tylko mezoterapia igłowa twarzy, ale także szyi i karku. Każda osoba cierpiąca na widoczny brak jędrności skóry, występowanie zmarszczek i linii mimicznych pokocha mezoterapię.

Mezoterapia igłowa – jak często przeprowadzać zabieg?

Ze względu na fakt, że mezoterapia nie jest zabiegiem wykonywanym tylko powierzchownie i tymczasowo stymulującym odnowę skóry, należy ją co jakiś czas powtarzać. Zazwyczaj zaleca się wykonywanie co najmniej 4 zabiegów co 3 tygodnie. Należy jednak pamiętać, że każdy przypadek jest inny. Specjalista wykonujący zabieg będzie obserwował reakcję skóry, obserwując wyniki, aby określić, o ile mniej lub bardziej jest ona potrzebna do osiągnięcia pożądanego efektu.

http://ilonakobierska.pl/

Previous Jakie są korzyści z soku z kapusty kiszonej?
Next Przewodnik po wszystkich akcesoriach telefonicznych, których kiedykolwiek będziesz potrzebował

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

O leczeniu ortodontycznym

Ortodoncja to jedna z gałęzi stomatologii. Jest to dziedzina, która w Polsce już od kilku lat rozwija się bardzo intensywnie. Leczeniu ortodontycznemu poddaje się w naszym kraju coraz więcej osób.

Life&Style 0 Comments

Weronika Rosati: nie kupuję kompulsywnie

Gwiazda twierdzi, że do zakupów odzieżowych podchodzi strategicznie. Woli kupić mniej ubrań, ale za to lepszej jakości. Często czeka również na sezonowe przeceny. – Na pewno nie kupuję kompulsywnie, moje zakupy są

Life&Style 0 Comments

Życzenia imieninowe – jak je poprawnie składać?

Imieniny to naprawdę ważna okazja – w tej chwili wiele osób dużo huczniej świętuje rocznicę swoich narodzin, jednak jeszcze niedawno to właśnie imieniny były obchodzone dużo bardziej uroczyście. Wszystko przez

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź