Dlaczego warto zamieszkać na Woli Justowskiej w Krakowie?

Dlaczego warto zamieszkać na Woli Justowskiej w Krakowie?

Zakup mieszkania to jedna z największych inwestycji w życiu każdego z nas. Jeżeli szukasz prestiżowej lokalizacji, w której będziesz mieszkał wygodnie, zdecyduj się na mieszkanie na Woli Justowskiej. Postanowiliśmy sprawdzić, dlaczego warto tam zamieszkać.

Inwestycje budowlane na Woli Justowskiej

Kraków jest jednym z największych rynków nieruchomości w Polsce. Co roku deweloperzy zarówno w pobliżu centrum, jak i na obrzeżach miasta przystępują do realizacji kolejnych inwestycji. EKOPARK, który jest częścią Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada, proponuje łącznie 60 mieszkań o metrażu od 39 do 84 m kw. w ramach inwestycji Morelove, która powstaje właśnie na Woli Justowskiej. Morelove to nowe mieszkania na Woli Justowskiej w Krakowie i zarazem wyjątkowo luksusowa inwestycja, bo na przyszłych mieszkańców czeka wiele udogodnień. Z myślą o najmłodszych deweloper przygotował strefę zabaw. Dorosłych z pewnością ucieszy możliwość korzystania z siłowni i sauny. Do tego wszystkiego trzeba wspomnieć jeszcze o bezpieczeństwie – obiekt jest monitorowany przez 24 godziny na dobę.

Dlaczego warto zakupić mieszkanie na Woli Justowskiej?

Wola Justowska to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa. To idealne miejsce z punktu widzenia tych, którzy lubią odpoczywać wśród terenów zielonych. Mieszkańcy na spacer lub rowerową przejażdżkę mogą wybrać się m.in. do Parku Decjusza i Lasu Wolskiego. Bliskość terenów zielonych uzupełnia możliwość odpoczynku nad wodą – w sąsiedztwie znajduje się rzeka Rudawa. Wiele atrakcji czeka również na aktywnych mieszkańców, którzy zakupią nowe mieszkania na Woli Justowskiej w Krakowie. Mogą oni skorzystać m.in. z kortów tenisowych, basenu i znajdującej się na tym obszarze Stadniny. Dzięki sąsiedztwu Błoni nie brakuje też imprez kulturalnych. Rodziny z dziećmi z pewnością docenią bliskość wielu ośrodków edukacyjnych. Nowe mieszkania na Woli Justowskiej w Krakowie są doskonale skomunikowane. Podróż do centrum zajmuje niewiele czasu, bo do pokonania są zaledwie 4 km. Dodatkowo mieszkańcy mogą skorzystać z dobrego połączenia z lotniskiem Balice i obwodnicą miasta. Wszystko to sprawia, że stąd jest blisko do każdego miejsca w Krakowie.

Mieszkaj wygodnie!

Chcesz zamieszkać w spokojnej, zielonej okolicy? Chcesz cieszyć się bezproblemowym dojazdem do centrum i jednocześnie mieć w pobliżu wiele atrakcji? Nowe mieszkania na Woli Justowskiej w Krakowie to doskonała inwestycja. Gdy tu zamieszkasz, do każdego punktu w mieście będziesz miał blisko, a po pracy będziesz mógł wypoczywać jak lubisz, np. aktywnie.

Previous Amatorka literatury może trafić na 5 lat za kratki
Next Lokalizacja telefonu: kiedy może się przydać

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjanci z Komisariatu I Policji w Krakowie zatrzymali złodzieja, który okradał lokale gastronomiczne

Kilka tygodni trwało dochodzenie w sprawie włamań do lokalów gastronomicznych i food trucków. Złodziej najczęściej działał nocą. Jego łupem padała gotówka –  sklepowy utarg. 35-latek został zatrzymany i usłyszał  zarzuty. 

Wiadomości 0 Comments

Krakowscy policjanci zatrzymali 35-letniego dilera narkotyków

W wyniku pracy operacyjnej kryminalni z Komisariatu Policji VI Policji w Krakowie uzyskali informację o mężczyźnie, rozprowadzającym narkotyki na terenie Krakowa. Policjanci z „Szóstki” bezzwłocznie przystąpili do zdemaskowania amatora środków

Wiadomości 0 Comments

Zarzuty uprawy i posiadania znacznych ilości marihuany dla 26-letniego mężczyzny

Doskonałe rozpoznanie środowiska przestępczego oraz intensywna praca operacyjna krakowskich funkcjonariuszy skutkuje systematycznym zatrzymywaniem  dilerów oraz likwidowaniem ich narkotykowego zaplecza. Jedna z ostatnich realizacji Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!