Elektryk w Krakowie lub okolicy? Wybierz firmę Pawła Kękusia!

Elektryk w Krakowie lub okolicy? Wybierz firmę Pawła Kękusia!

Chociaż często staramy się być jak najbardziej zaradni i samodzielnie radzić sobie z problemami, które pojawiają się w naszych domach i mieszkaniach, nie zawsze jest to dobre rozwiązanie. O ile drobne prace remontowe mogą okazać się faktycznie proste i do tego sprostanie im może nam sprawić nie lada satysfakcję, o tyle nie można zapominać o tym, że czasem może chodzić o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich. I tak jest w przypadku, gdy problem dotyka właśnie instalacji elektrycznej.

Bez odpowiedniej wiedzy, doświadczenia oraz sprzętu nie powinniśmy sami podejmować się napraw, zwłaszcza gdy nie jesteśmy w stanie postawić nawet właściwej diagnozy problemu, który nas spotkał. Podczas pracy m.in. z instalacją elektryczną może się okazać, że nie tylko samo naprawianie będzie zadaniem niebezpiecznym, lecz również niewłaściwe działania mogą prowadzić do zwarć i innych problemów, również w późniejszym okresie, gdy nie będziemy się tego spodziewać.

Z tego powodu zawsze warto mieć pod ręką numer do elektryka, najlepiej takiego, który będzie nam w stanie pomóc w ramach pogotowia elektrycznego 24 godziny na dobę, również w święta i inne dni wolne od pracy. Często zdarza się bowiem, że niektóre problemy po prostu nie mogą czekać – a przynajmniej nie powinny. Tyczy się to również naszych firm. Z tego powodu zachęcamy do zapisania w swojej komórce właśnie numeru do Pawła Kękusia – 511-965-717 – to elektryk z Krakowa, który ma 10 lat doświadczenia w branży. Od lat pomaga w swoim klientom nawet w niestandardowych problemach – często do niego wracają, gdy tylko pojawi się taka potrzeba.

Paweł Kekuś stawia na profesjonalizm i rzetelność, z tego powodu w swojej firmie zatrudnia osoby tylko z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem. Jednoczesne, stawia na wysokiej jakości sprzęt, dzięki czemu ani on, ani sama firma nie zawodzą.

Oczywiście firma Pana Pawła nie zajmuje się jedynie usuwaniem awarii – chociaż jest to istotny element ich pracy, usług dla elektryka jest naprawdę wiele. Oto one:

• Podłączanie sprzętu AGD

Oto jedna z czynności, przy których jesteśmy pewni, że damy sobie z nią samodzielnie radę i to bez problemu. I trzeba przyznać, że faktycznie nie zawsze należy ona do tych najtrudniejszych, pamiętajmy jednak, że bardzo często potrzebujemy nie tylko usługi, lecz również podpisu elektryka z uprawnieniami – i tak jest właśnie w tym przypadku. Jeżeli decydujemy się np. na zakup nowej płyty indukcyjnej, to w jej karcie gwarancyjnej musi znajdować się podpis, wraz z danymi, elektryka z uprawnieniami do jej podłączenia. Jeżeli go nie będzie, a płyta nie będzie działać dobrze, nie będziemy mogli skorzystać z gwarancji, ponieważ będzie istniało podejrzenie, że niewłaściwe działanie jest skutkiem niewłaściwego jej podłączenia. Warto mieć na uwadze takie aspekty – usługi tego typu nie są drogie a gwarancja, zwłaszcza w obecnych czasach, gdzie sprzęt ma czasem ściśle ustalaną długość funkcjonowanie (i nie zawsze jest ona długa), to konieczność.

• Zmiana przydziału mocy

Oto usługa skierowana właśnie dla osób, które decyduje się np. na zakup płyty indukcyjnej zamiast nowej kuchenki gazowej lub np. zupełnie rezygnują z gazu w swoim domu, lub mieszkaniu. W takim przypadku zapotrzebowanie na energię elektryczną znacznie wzrośnie, a bez zmiany przydziału mocy nasze nowe urządzenia – właśnie ze względu na tak zwiększone zapotrzebowanie na energię – mogą nie działać poprawnie. Po wykonaniu usługi zwiększenia przydziału mocy otrzymamy od pracownika firmy Pawła Kękusia właściwe zaświadczenie, które będzie informować o tym, że nie tylko sam przydział został zmieniony, lecz również o tym, że całość działa poprawnie i instalacja elektryczna może zostać podłączona do sieci energetycznej.

• Wymiana oraz wykonywanie nowych instalacji elektrycznych

Niezależnie od tego, czy budujemy nowy dom, czy remontujemy stary, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będziemy potrzebować instalacji elektrycznej. Firma Pawła Kęskusia wykonuje instalacje elektryczne w Krakowie i okolicach oraz wymienia stare instalacje na nowe – na drugą z tych usług najczęściej decydują się osoby, w których domach lub mieszkaniach znajduje się jeszcze stara, aluminiowa instalacja. Nie tylko nie jest ona bezpieczna, ale również nie jest dostosowana do tak dużego poboru prądu, jaki występuje obecnie w naszych domach.

• Inne usługi elektryczne w Krakowie i okolicach

Firma Pawła Kęskusia realizuje również inne usługi elektryczne na ternie Krakowa i okolic. Wymiany bezpieczników, pomiary elektryczne, wymiana gniazdek i wiele więcej – we wszystkich tych sprawach możemy liczyć na firmę Pana Pawła. Pełna ich oferta oczywiście została opisana na ich stronie internetowej, na którą zapraszamy.

Jednocześnie, jeszcze raz zachęcamy do zapisania numeru telefonu firmy – 511-965-717 – oferują oni usługi elektryczne o każdej porze dnia i nocy, a nigdy nie wiemy, kiedy będą nam one potrzebne. W kryzysowych sytuacjach lepiej nie musieć poszukiwać go w internecie!

Previous Jaki prezent dla prawdziwego czyściocha
Next Soki dla małych dzieci

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Papierosy bez akcyzy

Policjanci z VIII Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 21-latka , przy którym zabezpieczono nielegalne wyroby tytoniowe. Niewielki  samochód osobowy , którym mężczyzna  jechał,  był dosłownie naszpikowany paczkami papierosów.  „Kryminalni”  VIII

Wiadomości 0 Comments

Karuzela podatkowa

Policjanci wydziału do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie rozbili grupę przestępczą, której członkowie wyłudzali podatek VAT – straty  Skarbu Państwa mogły sięgnąć nawet 100 milionów. Obecnie zatrzymano

Wiadomości 0 Comments

Podwójne uderzenie w narkobiznes

Kolejne realizacje wymierzone w narkobiznes, które zostały przeprowadzone w miniony weekend doprowadziły do zatrzymania dwóch amatorów środków odurzających oraz zabezpieczenia 67  g suszu marihuany, 190 g amfetaminy oraz 35 sztuk

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź