Jak wygląda zabieg mezoterapii?

Jak wygląda zabieg mezoterapii?

Bez względu na to, czy chodzi o serum, mimikę, czy drogie balsamy i eliksiry, wszyscy szukamy tego nieuchwytnego, „zapalonego z blaskiem skóry”. Najnowszym zabiegiem, który obiecuje przekształcenie skóry z pozbawionej blasku i matowej w jaskrawy promień rosy, jest mezoterapia.

Z okazji zbliżającej się sprzedaży naszego półrocznego magazynu drukowanego SS19 łamiemy tu wszystko, co trzeba wiedzieć o najgorętszym traktowaniu chwili i naszej sprawdzonej recenzji.

Co to jest mezoterapia?

Mezoterapia jest minimalnie inwazyjnym zabiegiem, w którym do warstwy mezodermalnej skóry dostarczane są serie superdrobnych zastrzyków z witamin, minerałów i koktajli aminokwasowych. Ten napar z wyśmienitych składników odżywia i odmładza skórę, jednocześnie stymulując produkcję kolagenu i elastyny, które są niezbędne dla naturalnej elastyczności skóry.

Czas zabiegu trwa około trzydziestu minut i choć nie jest on bolesny, może być nieco niewygodny, więc jeśli skóra jest trochę wrażliwa, można zastosować krem znieczulający. Przy minimalnych przestojach – może wystąpić niewielkie zasinienie i obrzęk, ale będzie on krótkotrwały i powinien osiąść w ciągu 24 godzin – skóra stanie się bardziej promienna, nawilżona, odżywiona i jędrna, a jej konsystencja poprawi się. Przebieg 6-8 sesji zalecany jest co dwa tygodnie z zabiegami pielęgnacyjnymi 1-2 razy w roku.

Jakie są tego korzyści?

Mezoterapia może natychmiast poprawić matową, zmęczoną skórę i powierzchowne zmarszczki, ale może również pomóc w poprawieniu powolnego krążenia krwi, pomagając organizmowi wypłukać starzejące się toksyny. Zabieg ten może być również stosowany w celu rozwiązania problemów z pigmentacją, leczenia blizn potrądzikowych i może być łączony w celu wzmocnienia efektów innych zabiegów estetycznych, takich jak Botox lub wypełniacze.

Mezoterapia składała się z kwasu hialuronowego, 12 witamin, 23 aminokwasów i 5 minerałów, 4 koenzymów, 3 nukleotydów i 2 środków redukujących. Zabieg trwał około 15 minut, był niekomfortowy, ale dający się opanować i miał wrażenie zadrapania na całej twarzy. Igła wchodziła i wychodziła bardzo szybko (jest to dość płytka igła) i podczas gdy dr Maryam również przesuwała ją w poprzek/ w górę/ w dół mojej twarzy, prawie rozbijając warstwę skóry, co w połączeniu z witaminami pomogłoby jej odmłodzić.

http://ilonakobierska.pl/

Previous Przewodnik po wszystkich akcesoriach telefonicznych, których kiedykolwiek będziesz potrzebował
Next Jak zaprojektować ulotkę, która będzie zawierała Twoją wiadomość?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Przewodnik po wszystkich akcesoriach telefonicznych, których kiedykolwiek będziesz potrzebował

Nasze smartfony są coraz bardziej istotną częścią naszej codziennej pracy. Urządzenia te mieszczą się w naszych kieszeniach, ale zajęły miejsce tak wielu innych gadżetów i produktów. Od kalkulatorów po aparaty

Life&Style 0 Comments

Ortodontyczna separacja zębów

Separatory ortodontyczne (potocznie nazywane przekładkami) to gumki lub metalowe urządzenia stosowane w ortodoncji. Podkładki umieszcza się pomiędzy trzonowcami na drugim spotkaniu ortodontycznym, przed zastosowaniem opasek trzonowych. Podkładki to albo okrągłe

Life&Style 0 Comments

Dieta dopasowana do każdego

Ile jest ludzi na świecie tyle mogłoby istnieć upodobań kulinarnych. Każdy z nas jest inny i ma inne preferencje dotyczące jedzenia. Są jednak pewne cechy, które nas łączą w kwestii

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź