Jakie są meble barberskie?

Jakie są meble barberskie?

Otwarcie salonu fryzjerskiego to dopiero początek drogi do tego, aby odniósł on sukces. Z uwagi na to, że liczba salonów fryzjerskich jest w naszym kraju naprawdę bardzo, bardzo duża, te, które chcą utrzymać się na rynku muszą świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie, a ich zakres musi też być bardzo szeroki. Wiele salonów fryzjerskich świadczy tylko usługi adresowane do mężczyzn. Są też i takie, w których usługi adresowane są zarówno do męskiej, jak i damskiej klienteli.

Jakie wyposażenie jest niezbędne w tym przypadku?

Fotel barberski: dodatkowe wyposażenie salonu fryzjerskiego Salon, który kieruje swoją ofertę nie tylko do kobiet, ale również do mężczyzn, musi być przygotowany do obsługi także panów z zarostem. Takich mężczyzn jest coraz więcej, do tego panowie przykładają bardzo dużą wagę do troski o swoją brodę czy wąsy.  Meble barberskie, które należy zakupić w pierwszej kolejności to przede wszystkim profesjonalny fotel barberski. Fotel barberski ma nie tylko ułatwiać prać barberowi, ale także być komfortowy dla klienta. Modeli foteli barberskich jest obecnie na rynku bardzo dużo. Te, które są naprawdę bardzo funkcjonalne wyposażone są w hydrauliczną podstawę, dzięki czemu regulowanie ich wysokości odbywa się w naprawdę bardzo wygodny sposób. Fotele barberskie to szeroki wybór różnorodnych modeli różniących się między sobą zarówno różnorodnymi udogodnieniami, jak i ceną. Najbardziej ekskluzywne modele, które można spotkać przede wszystkim w barber shopie wyposażane są w uchwyty na popielniczkę, inne mają uchwyt na szklankę. Modele foteli utrzymane w nowoczesnym stylu mają dodatkowo gniazdo do podłączenia ładowarki od telefonu. Pielęgnacja brody to jedna z częściej wykonywanych przez barbera usług. Stąd też dobre fotele barberskie mają możliwość regulacji położenia i długości zagłówka. Wyróżniają się również tym, że zakres regulacji pozycji oparcia jest w nich znacznie większy niż w klasycznych fotelach fryzjerskich. W przypadku fotela barberskiego oparcie można rozłożyć poziomo, klient może przyjąć w nim pozycję leżącą. Aranżacja profesjonalnego kącika barberskiego czy barber shopu znacznie odbiega od salonów fryzjerskich, które świadczą usługi tylko dla płci pięknej. Wiele barberów shopów aranżacją wnętrza nawiązuje do tej, która panowała w XIX-wiecznych salonach dla mężczyzn.

Inne meble, które należy kupić do kącika barberskiego

Konsoleta z lustrem jest obowiązkowym elementem wyposażenia zarówno w barber shopie, jak i w salonie fryzjerskim, w którym wydzielono tylko kącik dla barbera. Konsolety barberskie powinny umożliwiać  wygodne umycie klientowi brody, stąd na rynku dostępne są konsolety bareberskie, które zostały połączone z umywalką. Projektując konsolety barberskie pod uwagę brane są gusta płci brzydkiej. To dlatego zdecydowaną większość modeli konsolet dostępnych na rynku wykonano z drewna. Konsolety barberskie mogą być jedno- lub dwustanowiskowe. Konkurują one z tymi wolno stojącymi. W przypadku konsolety barberskiej liczy się nie tylko jej design, ale przede wszystkim funkcjonalność. Szczelnie ważny jest wyprofilowanie umywalki. Umywalka musi bowiem zapewniać wygodną pracę barberowi, jak i komfort klientowi. Otwarcie kącika barberskie to sposób na zdobycie nowych klientów.

Previous Właściwości lecznicze marihuany
Next Kosmetyka samochodowa

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Polski rynek nieruchomości handlowych atrakcyjny dla inwestorów

Wysoka aktywność zagranicznych inwestorów na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. W I półroczu wartość transakcji przekroczyła 2 mld euro – podaje JLL. Transakcje na rynku handlowych wyniosły ponad 1 mld euro.

Strefa Biznesu 0 Comments

Popularne dzielnice pod nowe mieszkania w Krakowie

Kraków to bez wątpienia jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce i jedno z najlepszych miast do życia. Bogaty rynek pracy, mnogość uczelni wyższych, rozwinięte życie kulturowe, atrakcje turystyczne, duża ilość

Strefa Biznesu 0 Comments

Wyposażenie salonu fryzjerskiego

Fryzjerzy rozpoczynający własną działalność w zakresie świadczenia usług w salonie często stają przed koniecznością zakupu specjalistycznych mebli dla fryzjera. Wyposażenie salonu fryzjerskiego ma wiele charakterystycznych cech, które pozwalają na stosowanie

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź