Krakowscy policjanci zatrzymali 35-letniego dilera narkotyków

Krakowscy policjanci zatrzymali 35-letniego dilera narkotyków

W wyniku pracy operacyjnej kryminalni z Komisariatu Policji VI Policji w Krakowie uzyskali informację o mężczyźnie, rozprowadzającym narkotyki na terenie Krakowa.

Policjanci z „Szóstki” bezzwłocznie przystąpili do zdemaskowania amatora środków odurzających. W poniedziałek (10 grudnia br.) zapukali do drzwi mieszkania, zajmowanego przez 35-latka. Mężczyzna, zaskoczony „wizytą” stróżów prawa, zaprzeczył jakoby miał coś wspólnego z nielegalnym biznesem. Nie dając wiary jego zapewnieniom, funkcjonariusze przystąpili do przeszukania pomieszczeń, użytkowanych przez podejrzanego. Podczas rewizji garażu policjanci ujawnili niemal 450 g amfetaminy. Oprócz narkotyków mundurowi zarekwirowali przyrządy służące do ich porcjowania.

Zatrzymany usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości substancji psychotropowych oraz czynienia przygotowań do wprowadzenia ich do obrotu (art.62 ust.2 i art.57ust.2 w zw. z art. 56 ust.3 UoPN), do popełnienia których się przyznał.

11 grudnia br. na wniosek KP VI w Krakowie,  prokurator Prokuratury Rejonowej Kraków-Podgórze zastosował wobec  podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji oraz poręczenia majątkowego.

Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Areszt dla 23-latka, który mierzył do policjanta z broni
Next Bezpieczeństwo na drodze. Jakie oświetlenie zabrać ze sobą w podróż?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Małopolscy policjanci pomagają osobom narażonym na zagrożenia związane z wychłodzeniem organizmu

Jeżeli widzisz osobę bezdomną, samotną bądź nieporadną narażoną na działanie niskich temperatur  – zareaguj! Udziel wsparcia lub poinformuj odpowiednie służby: Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego – informacja o możliwych formach wsparcia (m.in.

Wiadomości 0 Comments

Kolejne uderzenie krakowskich policjantów w narkobiznes

W minionym tygodniu kryminalni Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zatrzymali 39-letniego krakowianina, który posiadał 455 g suszu marihuany. Mężczyzna został zatrzymany 10  października br. w wyniku

Wiadomości 0 Comments

Kolejne 2 złote medale Szymona Kulki na Światowych Igrzyskach Służb Mundurowych w Los Angeles

Kolejne doskonałe informacje docierają do Gorlic z Los Angeles, gdzie odbywają się XVII Światowe Igrzyska Służb Mundurowych. Sierżant Szymon Kulka – biegający policjant Posterunku Policji w Uściu Gorlickim – do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!