Nowa inwestycja Budremu

Nowa inwestycja Budremu

Dąbie Plaza to nowa inwestycja zlokalizowana w samym centrum miasta przy ulicy Dąbskiej 11, między ulicą Mogilską a Aleją Pokoju. Tym samym stanowi idealne miejsce dla osób, które są aktywne zawodowo oraz rodzin z małymi dziećmi, którzy chcą szybko przemieszczać się między domem, pracą a szkołą czy przedszkolem.

Nieruchomości w centrum Krakowa

Dąbie Plaza to kompleks mieszkalno-usługowy położony nieopodal Parku Lotników Polskich, a więc jednego z największych obszarów zielonych w całym mieście. Ponadto w jego pobliżu znajduje się wiele miejsc o charakterze rekreacyjnym. Są to m.in. hala widowiskowo-sportowa Tauron Arena Kraków, kawiarnie, restauracje, siłownie, centra handlowe, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, a także kina Cinema City oraz IMAX. W skład inwestycji Dąbie Plaza wchodzi składający się z sześciu kondygnacji budynek mieszkalny, budynek o charakterze usługowym oraz garaż podziemny składający się z dwóch poziomów. Mieszkania mają zróżnicowaną powierzchnię (od 29 do 86 metrów kwadratowych). Wiele z nich posiada balkony i tarasy. W razie potrzeby można ze sobą połączyć mieszkania.

Wygoda i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Inwestycja Dąbie Plaza powstała zgodnie z oczekiwaniami przyszłych mieszkańców, a więc najważniejsze w tym przypadku są bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. W efekcie końcowym budynek wyposażony będzie w system sygnalizacji pożaru, całodobowy monitoring, detektory spalin w garażu, system zasilania awaryjnego czy wentylację mechaniczną. Każde mieszkanie dodatkowo posiada drzwi antywłamaniowe klasy C. Do dyspozycji będzie dwupoziomowy garaż podziemny, stojaki na rowery oraz wózkownia. Inwestycja zostanie oddana do użytku do końca 2019 roku.

Kolejna inwestycja firmy Budrem

Dąbie Plaza to kolejna już inwestycja firmy Budrem http://www.budrem.pl/inwestycje/inwestycja/dabie-plaza. Tym razem budynek stanie przy ulicy Dąbskiej w samym centrum miasta. Znajdą się w nim mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć lokal odpowiedni dla siebie i swojej rodziny. Są to zarówno małe kawalerki, jak i mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Na specjalne życzenie istnieje możliwość połączenia ze sobą dwóch mieszkań. Wszystkie lokale są doskonale oświetlone za sprawą dużych okien. Każdy posiada również taras lub balkon. Największy taras ma aż 40 metrów kwadratowych powierzchni. Można więc poczuć się na nim jak w ogrodzie. Do każdego mieszkania istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego w dużym, dwupoziomowym parkingu podziemnym. Co istotne, kompleks składa się również z lokali o charakterze usługowym. Dzięki temu fryzjer czy sklep będą zawsze na miejscu. To dla mieszkańców osiedla znaczna oszczędność czasu.

Nowoczesna inwestycja w sercu Krakowa

Inwestycja Budrem do użytku ma zostać oddana już w czwartym kwartale przyszłego roku. Jednak już teraz mieszkania rozchodzą się niczym świeże bułeczki. Przyszli lokatorzy doceniają przede wszystkim doskonałą lokalizację inwestycji, która położona jest w centrum miasta i doskonale skomunikowana z innymi jego częściami.

Previous Jak dobrać ogrodzenie do nieruchomości?
Next Instytucja dziedziczenia - czym jest prawo do zachowku?

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Drukarki laserowe czy drukarki atramentowe? Które lepiej wybrać?

W tej chwili mamy do wyboru naprawdę wiele różnych urządzeń, których celem jest ułatwienie nam wykonywania jakichś czynności. Dzięki nim można wszystko umiejętnie przyspieszyć, a zatem ich rola jest wyjątkowa.

Strefa Biznesu 0 Comments

Przyszłość polskiej energetyki – rozwiązania Polskiego Funduszu Energetycznego

INNOWACJA, EKSPANSJA I INTEGRACJA TO NAZWA NASZEJ GRY, KTÓRĄ NAZYWAMY BIZNESEM O JUŻ OSIĄGNIĘTYCH SUKCESACH, PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ, NOWYCH PRODUKTACH W OFERCIE I SILE MARKI ROZMAWIALIŚMY Z ROBERTEM ZAGOŻDŻONEM, ZAŁOŻYCIELEM

Strefa Biznesu 0 Comments

Co powinno znaleźć się w dobrym biurze?

Wielu przedsiębiorców prędzej czy później staje przed koniecznością urządzenia własnego biura. Taka przestrzeń do pracy jest niesamowicie istotna z punktu widzenia funkcjonowania całej firmy. Jeśli nie postaramy się odpowiednio przy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź