Odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków

Krakowscy policjanci zatrzymali 30-latka, który w swoim mieszkaniu  posiadał znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna odpowie za uprawę oraz czerpanie korzyści z udzielania środka odurzającego innej osobie.

W zeszłym tygodniu policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową KMP Kraków udali się w rejon Nowej Huty, gdzie w jednym z bloków miał mieszkać mężczyzna podejrzewany o posiadanie  zabronionych substancji. W trakcie obserwacji kryminalni zauważyli  mężczyznę, gdy wchodził do piwnicy tego budynku. Przed  klatką stał natomiast inny mężczyzna, który co chwilę się rozglądał, sprawiając wrażenie, że na coś czeka. W momencie, kiedy pierwszy z nich wyszedł z piwnicy, kryminalni wylegitymowali obydwu. W trakcie kontroli u 30-latka policjanci znaleźli susz roślinny zawinięty w folię aluminiową. Mężczyzna oświadczył, że jest to marihuana, którą zamierzał sprzedać obecnemu na miejscu 26-latkowi. Przyznał się też, że w jego mieszkaniu  znajdują się niedozwolone substancje, co kryminalni potwierdzili podczas przeszukania. Dodatkowo policjanci zeszli do piwnicy, gdzie jak się okazało, oprócz znajdującego się tam suszu roślinnego 30-latek uprawiał kilka krzewów marihuany. Funkcjonariusze znaleźli też sprzęt, który mężczyzna wykorzystywał do uprawy. Dodatkowo w  jego samochodzie policjanci znaleźli broń gazową.  Mężczyzna zostali zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.

W sumie kryminalni zabezpieczyli prawie 550 gramów marihuany. Wobec 30-latka zastosowany został policyjny dozór oraz zakaz opuszczania kraju. Usłyszał on zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających, nielegalnej uprawy narkotyków oraz udzielania ich innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Wracając z łupami, zostali zatrzymani przez krakowskich policjantów
Next Jakie meble do salonu kosmetycznego wybrać?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Poznał kobietę. Obudził się okradziony

Funkcjonariusze z Komisariatu III Policji w Krakowie zatrzymali kobietę oraz jej dwóch wspólników, podejrzanych o dokonanie na 24-letnim mężczyźnierozbojupoprzez doprowadzenie go do utraty przytomności za pomocą substancji dosypanej do napoju.

Wiadomości 0 Comments

Najlepsze filmy dramatyczne 2018 roku

Dramat to gatunek, którego grona dołącza co roku najwięcej filmów. Oglądający lubią dramaty dlatego że potrafią one nas czegoś w przystępny sposób nauczyć i czasem zawierają jakiś morał. Jeżeli nawet

Wiadomości 0 Comments

Blisko 400 porcji narkotyku mogło powstać z suszu uzyskanego z krzewów konopi

Rośliny rosły na terenie nieużytków, zasłonięte wysoką trawą i krzewami. Policjanci zabezpieczyli 18 krzewów w różnej fazie rozwoju, z których największe osiągały wysokość blisko 1 metra. Policjanci wydziału kryminalnego Komendy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź