Przechowywał narkotyki w kuchennej szafce i pojemniku po lekarstwach

Przechowywał narkotyki w kuchennej szafce i pojemniku po lekarstwach

Wspólne działania policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji oraz funkcjonariuszy z Komisariatu Policji III w Krakowie doprowadziły do zatrzymania 23-latka, który w mieszkaniu na Prądniku Czerwonym przechowywał ponad 60 gramów marihuany oraz niewielkie ilości amfetaminy i kokainy. Za posiadanie substancji odurzających mężczyzna poniesie odpowiedzialność karną.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową wpadli na trop młodego radomianina, zaangażowanego w narkotykowy biznes. 16 lipca br. w godzinach porannych policjanci komendy wojewódzkiej wspólnie z kryminalnymi z Komisariatu Policji III w Krakowie przyjechali do jednego z bloków na terenie Prądnika Czerwonego, gdzie jak wynikało z posiadanych przez nich informacji, w jednym z mieszkań wytypowany mężczyzna  miał przechowywać środki odurzające.  Kiedy funkcjonariusze weszli do budynku i zbliżali się pod wskazane lokum, już na klatce schodowej wyczuli charakterystyczny zapach marihuany.  Drzwi mieszkania otworzył policjantom 23-latek. Na pytanie stróżów prawa, czy posiada narkotyki, potwierdził i wskazał kryminalnym miejsce ich ukrycia. Okazało się, że dwa plastikowe pojemniki oraz szklany słoik z zawartością konopi indyjskich przechowywał w kuchennej szafce. Lokator umieścił susz roślinny także w pojemniku po lekarstwach. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci odnaleźli jeszcze dwa pojemniki z zawartością białej substancji, którą, jak wykazały wstępne badania jest kokaina. W mieszkaniu znajdowały się również młynki do rozdrabniania suszu oraz wagi elektroniczne. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 60 gramów  marihuany oraz kilka gramów  kokainy i amfetaminy. 23-letni mieszkaniec Radomia został zatrzymany i przewieziony na Komisariat Policji III w Krakowie, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.Podejrzany przyznał się do zarzuconego czynu i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat więzienia.

Previous Rolety czy żaluzje – które lepiej się sprawdzą?
Next W tunelu brezentowym zamiast pomidorów uprawiał … konopie indyjskie

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

KMP w Nowym Sączu. Kolegów pomylił z policjantami, którym zakomunikował, że ma „prochy”

W sobotę, 10 lutego przed północą gdy policyjni wywiadowcy patrolowali ulicę Podmłynie, jakiś mężczyzna zaczął zatrzymywać pojazd, którym jechali. Był to nieoznakowany radiowóz, a funkcjonariusze z uwagi na rodzaj pełnionej

Wiadomości 0 Comments

„Bezpiecznie na stoku z Inspektorem Wawelkiem – TYLICZSki”

07 lutego 2018 roku na stoku narciarskim „TyliczSki” odbyły się zawody narciarskie dla dzieci w wieku 6-16 lat. Konkurs przeprowadzili policjanci Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie przy udziale

Wiadomości 0 Comments

Włamywał się do apartamentów i okradał obcokrajowców

Policjanci Komisariatu Policji I w Krakowie zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który pod nieobecność turystów włamywał się do apartamentów na terenie Krakowa i Zakopanego  – okradając ich z gotówki i drogocennych przedmiotów. 

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź