Przewodnik po wszystkich akcesoriach telefonicznych, których kiedykolwiek będziesz potrzebował

Przewodnik po wszystkich akcesoriach telefonicznych, których kiedykolwiek będziesz potrzebował

Nasze smartfony są coraz bardziej istotną częścią naszej codziennej pracy. Urządzenia te mieszczą się w naszych kieszeniach, ale zajęły miejsce tak wielu innych gadżetów i produktów. Od kalkulatorów po aparaty fotograficzne i wszystko pomiędzy, prawie wszystko możemy zrobić na naszych telefonach. Nic jednak nie jest idealne, ale na szczęście stale rozwijająca się branża akcesoriów telefonicznych nadrabia wszelkie braki.

Twój nowy telefon nie ma gniazda słuchawkowego? Istnieje wiele doskonałych opcji bezprzewodowych do wyboru. Chcesz się upewnić, że pięknie zaprojektowane urządzenie nie zostanie uszkodzone? Przydatna jest obudowa lub osłona ekranu. Martwisz się, że bateria telefonu zginie w środku dnia? Bank energii to konieczność. W tym poradniku dla kupujących przedstawiamy najlepsze akcesoria telefoniczne, od tych niezbędnych po te niszowe, które można dostać!

Jednym z akcesoriów, który jest obowiązkowy dla większości użytkowników, jest futerał ochronny lub pokrowiec. W dzisiejszych czasach telefony mają piękne wzory, szklane konstrukcje i duże wyświetlacze, a konieczność ich zakrycia jest do bani. Ale jedynym sposobem, aby upewnić się, że urządzenie pozostaje w dobrym stanie jest etui. Niefortunne wypadki mogą się zdarzyć nawet, jeśli jesteś ostrożny, a rozbity ekran lub szkło z powrotem może być kosztowne do naprawy.

Następny na liście jest bank energii. Większość telefonów daje co najmniej jeden dzień pracy na baterii przy średnim zużyciu, ale „średnia” jest tam słowem kluczowym. Bateria telefonu wyczerpie się naprawdę szybko, jeśli będziesz dużo używać aparatu, grać w wiele gier, korzystać z telefonu do nawigacji GPS przez cały dzień, lub jakichkolwiek innych czynności wymagających dużej ilości baterii. Dobry przenośny bank energii zapewni, że już nigdy nie będziesz musiał martwić się o umierającą baterię telefonu.

Kolejnym akcesorium, które będzie niezbędne dla wielu osób, jest para słuchawek Bluetooth. Tylko garść telefonów ma dobre wbudowane głośniki, a przyszłość gniazda słuchawkowego jest nadal w stanie zawieszenia. Na szczęście, słuchawki Bluetooth i słuchawki douszne są coraz lepsze z każdą generacją, i jest wiele fantastycznych opcji do wyboru od teraz.

Akcesoria pierwszej strony a akcesoria innych firm

Przed zanurzeniem się w wielu akcesoriach, które można dostać do telefonu, porozmawiajmy najpierw o tym, kto je produkuje. Niektórzy producenci OEM wytwarzają własne akcesoria do obsługi konkretnego smartfonu lub szeregu urządzeń. Wielu producentów OEM wydaje obudowy do swoich telefonów, ale niektórzy, jak Samsung, mają w ofercie znacznie szerszą gamę akcesoriów.

Jak sama nazwa wskazuje, OEM za telefonem nie produkuje akcesoriów innych producentów. Produkty te mają na celu albo zatkanie niektórych otworów na rynku akcesoriów, albo zaoferowanie alternatywy dla opcji pierwszeństwa, które często są znacznie tańsze. Oba rodzaje akcesoriów mają jednak swój udział w zaletach i wadach.

Najlepsze przypadki

Większość dzisiejszych smartfonów jest wyposażona w metalowe lub szklane konstrukcje, a więc utrzymanie ich w bezpiecznym i wolnym od uszkodzeń może być dość trudne. Dobra obudowa lub pokrowiec idzie długą drogę, nawet jeśli nie chcesz ukrywać pięknego wyglądu telefonu. Jednak w niektórych przypadkach można dodać do niego również kilka punktów stylistycznych. Od ultracienkich po niezwykle wytrzymałe, jest to pokrowiec dla każdego.

Jakiego rodzaju sprawy potrzebuję?

Walizki telefoniczne możemy podzielić na cztery różne kategorie – cienkie, hybrydowe, portfelowe i wytrzymałe. Kategorie te są w większości przypadków zrozumiałe, ale spójrzmy na to, co otrzymujemy.

Cienkie sprawy: Te walizki są zazwyczaj bardzo cienkie i nie dodają wagi do telefonu. Jednowarstwowe pokrowce są wykonane z TPU lub poliwęglanu. Są one idealne dla każdego, kto chce mieć jak najbardziej minimalistyczny futerał, ale należy pamiętać, że nie zawsze mogą być najbardziej ochronne.

Hybrydowe futerały: Wiele futerałów hybrydowych jest cienkich i lekkich, ale zapewniają dużo większą ochronę niż typowe cienkie futerały. Obejmują one wszystko, co wykorzystuje kombinację materiałów, na przykład plecy z poliwęglanu i zderzak z TPU, lub stosunkowo cienką, dwuwarstwową obudowę. Obudowy te mogą być lekkie jak piórko i bardzo cienkie, ale niektóre z nich są wyposażone w ten sam model MIL-STD 810G-516.6, który jest dostępny w wytrzymałych obudowach.

Wytrzymałe futerały: Wytrzymałe obudowy są duże i nieporęczne, ale zapewniają, że Twój telefon przetrwa prawie wszystko. Wytrzymałe obudowy są zazwyczaj przeznaczone dla tych, którzy pracują w trudnych warunkach lub są niezdarne. Tego typu walizki są również zazwyczaj połączone z klipsami do pasków i kaburami i sprawiają, że telefon jest bezpieczny.

Futerały na portfele: Futerały na portfel pozwalają na przechowywanie kart, dokumentów tożsamości i trochę gotówki przy jednoczesnym zabezpieczeniu telefonu. Futerały z okładkami foliowymi pomagają również w zabezpieczeniu wyświetlacza bez osłony ekranu. Futerał na portfel jest świetny dla każdego, kto chce mieć wygodę. Oryginalne etui na portfele skórzane są drogie w dotyku, ale wyglądają również fantastycznie.

Najlepsze ochraniacze ekranu

To wszystko jest w imię tego. Ochraniacz ekranu ma za zadanie chronić wyświetlacz telefonu przed uszkodzeniem. Wymiana wyświetlacza może być dość kosztowną sprawą, więc zapewnienie jego ochrony jest dobrym pomysłem.

Rodzaje ekranów ochronnych

Istnieje kilka różnych typów ekranów ochronnych, które oferują różne stopnie ochrony. Niektóre po prostu pomagają utrzymać ekran wolny od zadrapań i innych skazy, podczas gdy inne utrzymają wyświetlacz bezpieczny nawet jeśli telefon spadnie na twarz.

TPU: Ochraniacze ekranu TPU istnieją od zawsze i były kiedyś najpopularniejszą opcją. Są one elastyczne i dobrze współpracują z zakrzywionymi krawędziami ekranu, a niektóre opcje posiadają nawet możliwość „samoregeneracji” w celu usunięcia bardzo drobnych skaz. Nie mają one dużego wpływu na wrażenia z oglądania lub reakcję na dotyk, ale nie robią nic więcej, niż utrzymanie ekranu bez zarysowań. Polegają one również na mokrym procesie instalacji, który czasami jest trudny.

PET: PET jest jeszcze cieńszą i bardziej minimalistyczną folią plastikową. Pomoże utrzymać ekran w stanie wolnym od zarysowań, ale nie oczekuje się niczego poza tym. Ochraniacze ekranu PET są również łatwiejsze w montażu, ale mogą pojawić się problemy z pęcherzykami powietrza, których naprawa zajmuje trochę czasu.

Szkło hartowane: Ochraniacze ekranu ze szkła hartowanego są najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz mieć pewność, że wyświetlacz telefonu przetrwa upadek. Znajdziesz tu również wiele różnych funkcji, a dostępne są również takie opcje, jak osłony ekranu chroniące prywatność. Są one grubsze niż alternatywy, a źle wykonane opcje poważnie wpłyną na reakcję na dotyk i mogą nawet pogorszyć wrażenia podczas oglądania.

Najlepsi posiadacze telefonów

Dzięki mapom i wbudowanej nawigacji GPS, Twój smartfon jest więcej niż wystarczający, aby skierować Cię we właściwym kierunku. Nie jest to jednak dobry pomysł, aby trzymać się telefonu podczas jazdy lub jazdy na rowerze, co naraża na niebezpieczeństwo siebie i innych.

Uchwyt na telefon robi dokładnie to, co ma robić i „trzyma” telefon dla Ciebie w dogodnym i łatwo dostępnym miejscu, bez konieczności błądzenia zbyt daleko od drogi. Następnie można bezpiecznie nawigować za pomocą GPS, wykonywać połączenia alarmowe i wiele więcej, korzystając z funkcji telefonu przyjaznych dla samochodu, takich jak głosowe wprowadzanie danych.

http://gsm-akcesorium.pl/

Previous Czym jest mezoterapia igłowa?
Next Jak wygląda zabieg mezoterapii?

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

5 najpopularniejszych usług kosmetycznych w Krakowie

Popularność salonów kosmetycznych z roku na rok rośnie. Dziś dużo bardziej świadomie troszczymy się o swoje ciało – zarówno w kwestii odżywiania czy aktywności fizycznej, jak i dbania o wygląd

Life&Style 0 Comments

Soki dla małych dzieci

Małym dzieciom zwykle podaje się wodę, bardzo wielu rodziców kupuje gotowe granulowane herbatki, podczas gdy to pierwsze nie ma żadnych wartości odżywczych, za to drugie zawiera ogromna ilość cukru. W

Life&Style 0 Comments

Jak urządzić pokój dla noworodka?

Gdy spodziewasz się dziecka, musisz odpowiednio przygotować się na jego zjawienie się na świecie. W tym niezwykle emocjonalnym okresie, jakim jest ciąża, warto odpowiednio wykorzystać czas, by zadbać o dobrze

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź