Samochodem po Krakowie

Samochodem po Krakowie

Wybierasz się do Krakowa lub w jego okolice? Masz tam wiele spraw do załatwienia? A może chcesz jak najwięcej zwiedzić i zastanawiasz się, jaki środek transportu najlepiej się do tego celu sprawdzi? Spróbuj skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów.

Małopolska, a przede wszystkim jej stolica – Kraków – to jeden z najchętniej odwiedzanych regionów turystycznych. Co roku przybywa tutaj ponad 12 milionów gości. Większość z nich dostaje się tu pociągami lub samolotami. Po mieście i jego okolicach poruszają się komunikacją miejską lub taksówkami. Jednak z roku na rok przybywa osób, które korzystają z samochodów z wypożyczalni.

Rynek takich wypożyczalni rozwija się w Polsce z roku na rok. Przybywa firm zajmujących się krótkoterminowym najmem pojazdów – jest ich już ponad 1000. To ciągle jednak niewiele w porównaniu na przykład z Wielką Brytanią, gdzie wypożyczanie samochodu jest znacznie popularniejsze. Jedną z wypożyczalni działających na brytyjskim rynku jest www.007londonescorts.com.

Jak znaleźć samochód dla siebie?

W Internecie dostępnych jest sporo porównywarek cen samochodów, które zbierają dane z wielu wypożyczalni i przedstawiają najlepsze opcje., zależnie od wybranych kryteriów. Większość z nich nie wymaga żadnych opłat od najemców. Korzystanie z nich jest proste. Wystarczy, że wpiszesz, że chcesz wypożyczyć auto w Krakowie i podasz termin a na ekranie pojawi się lista aktualnie dostępnych aut wraz z cenami. Po wybraniu auta klikasz „Rezerwuj” i porównywarka przekierowuje cię bezpośrednio na stronę wypożyczalni. Istnieją też serwisy, które umożliwiają wypożyczenie samochodów już na poziomie porównywarki, bez konieczności odwiedzania strony samej wypożyczalni.

Małe, ale dobre

W porównywarkach najczęściej znajdują się duże wypożyczalnie. Umieszczanie w nich swoich pojazdów jest dla poszukujących co prawda bezpłatne, ale dla właściciela wypożyczalni znalezienie się w niej wiąże się z opłatami. Tymczasem w Krakowie działają również zakłady małe, lokalne, które często oferują ceny niższe niż duże firmy. Informacji o nich trzeba szukać na forach Internetowych związanych z Krakowem lub w serwisach społecznościowych – w grupach dla osób, które często odwiedzają ten region w celach turystycznych.

Jeśli wybierasz się do Krakowa lub jego okolic i nie będziesz mieć do dyspozycji własnego samochodu, zastanów się, czy nie skorzystać z oferty którejś z miejscowych wypożyczalni.

Previous Poradnik o wychowywaniu psów
Next Darowizna nieruchomości na rzecz współmałżonka

Może to Ci się spodoba

Motoryzacja 0 Comments

Bezpieczeństwo na drodze. Jakie oświetlenie zabrać ze sobą w podróż?

Choć loty samolotem są dziś tańsze niż jeszcze kilka lat temu, wciąż wielu z nas jako główny środek transportu wybiera własny samochód. Warto w tym przypadku sprawdzić, czy podążając na

Motoryzacja 0 Comments

Samochód z wypożyczalni

Na naszym rynku mamy rzeczywiście wiele wypożyczalni samochodów. Oferty jak się okazuje są różne i nie ma sensu decydować się na pierwszą lepszą jaką będziemy mogli zobaczyć. Czym kierować się

Motoryzacja 0 Comments

Usuwanie rys na samochodzie pastą do zębów

Kto wiedział, że pasta do zębów może być tak wszechstronna? Używasz pasty do zębów, by je czyścić i polerować. Ale czy kiedykolwiek rozważałeś użycie pasty do zębów, aby wypolerować te

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź