Transport w Krakowie – jak to zorganizować?

Transport w Krakowie – jak to zorganizować?

Zmieniasz mieszkanie w Krakowie i szukasz kogoś, kto przewiezie Twoje rzeczy? Część z tych rzeczy możesz przewieźć samochodem osobowym, ale są i takie, które wymagają dysponowania większym pojazdem. Problematyczna pod tym względem może być nawet przeprowadzka o jedną ulicę dalej, ale jest sposób, żeby załatwić to szybciej.

Przeprowadzką może się zająć wyspecjalizowana firma oferująca przewóz ładunków. W internecie znajdziesz kontakty do wielu firm, ale chyba zdajesz sobie sprawę z tego, jak trudno czasami znaleźć u nich wolny termin? Koszty przeprowadzki również nie należą do najtańszych, a przecież przeprowadzka z pewnością i tak sporo Cię kosztuje. Warto zaoszczędzić chociaż na przewiezieniu rzeczy z jednego mieszkania do drugiego i wcale nie trzeba tego robić kosztem jakości usługi. Wystarczy tylko zlecić transport jednemu z przewoźników zarejestrowanych na giełdzie transportowej Furgonetka.

Giełda Furgonetka jest serwisem łączącym profesjonalnych przewoźników z klientami zlecającymi usługi transportowe. Każdy z nas ma czasami potrzebę przewiezienia czegoś, co nie zmieści się do „osobówki” i czego nie jest w stanie zabrać kurier. Niewiele osób natomiast dysponuje busami lub chce się podjąć samodzielnego przewozu drogich mebli czy sprzętu AGD i RTV. W większości przypadków wolimy, by zajęli się tym ludzie, którzy wiedzą, jak przewieźć taki ładunek w sposób bezpieczny.

Takich specjalistów możesz znaleźć właśnie w serwisie Giełda Furgonetka. Transport w Krakowie załatwisz dosłownie w jeden dzień. Pomoże Ci w tym ogłoszenie transportowe, które wystawisz całkiem za darmo. W ogłoszeniu tym możesz dokładnie opisać co, skąd i gdzie chcesz przewieźć. Możesz też dodać zdjęcia swoich rzeczy oraz określić budżet, jaki masz do wydania na ten przewóz. Twoje ogłoszenie dotrze do kilku tysięcy przewoźników zarejestrowanych w serwisie Giełda Furgonetka, a część z nich na pewno będzie zainteresowana jego wykonaniem. Zainteresowani przewoźnicy odpowiedzą na Twoje ogłoszenie, podadzą cenę oraz termin, w jakim mogą odebrać rzeczy. Ty natomiast możesz wybrać spośród tych zgłoszeń najlepszą ofertę i załatwić wszystkie formalności bezpośrednio z poziomu serwisu. Później wystarczy tylko przekazać meble i sprzęty pracownikowi firmy przewozowej i to wszystko. Ta metoda daje Ci pewność, że mimo niskiej ceny Twoje rzeczy są transportowane w sposób bezpieczny i nic im nie grozi.

Wystaw ogłoszenie w serwisie https://gielda.furgonetka.pl/ i nie przejmuj się przeprowadzką. Firmy transportowe same się do Ciebie zgłoszą.

Previous Tymczasowy areszt za spowodowanie zagrożenia życia wielu osób
Next Policjanci rozliczyli oszusta walutowego

Może to Ci się spodoba

Strefa Biznesu 0 Comments

Mieszkańcy Krakowa zgłosili 600 projektów do sfinansowania przez miasto w ramach budżetu obywatelskiego

Warszawa kończy dziś głosowanie nad budżetem partycypacyjnym, krakowianie będą mieli na to czas na przełomie września i października. Wiele z 600 propozycji złożonych w ramach budżetu obywatelskiego potwierdziło priorytety władz Krakowa. Zbieżność oczekiwań mieszkańców

Strefa Biznesu 0 Comments

Południe Polski z sukcesem walczy o inwestycje

Ponad jedna trzecia środków zainwestowanych w 2015 roku przez inwestorów zagranicznych trafiła do południowych województw Polski. Najwięcej przyciągnęły Opolszczyzna, Górny Śląsk i Dolny Śląsk. Największa liczba nowych miejsc pracy powstała dzięki tym inwestycjom

Strefa Biznesu 0 Comments

Polski rynek nieruchomości handlowych atrakcyjny dla inwestorów

Wysoka aktywność zagranicznych inwestorów na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. W I półroczu wartość transakcji przekroczyła 2 mld euro – podaje JLL. Transakcje na rynku handlowych wyniosły ponad 1 mld euro.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!