Zatrzymanie 35-latka, który w miejscu zamieszkania posiadał ponad 2,5 kg marihuany

Zatrzymanie 35-latka, który w miejscu zamieszkania posiadał ponad 2,5 kg marihuany

Olkuscy Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w wyniku podjętych działań, ustalili, że 35-letni mężczyzna może posiadać większe ilości narkotyków. Do zatrzymania mężczyzny doszło 28 lutego 2018 roku w miejscu jego zamieszkania. Podejrzany miał w mieszkaniu susz roślinny ukryty w szafce w pomieszczeniu kuchni. Natomiast w miejscowości Klucze w piwnicach domu jednorodzinnego znajdowała się plantacja konopi indyjskich należąca do podejrzanego.

W sumie zabezpieczono ponad 2,5 kilograma suszu marihuany. Oprócz tego funkcjonariusze zabezpieczyli specjalistyczny sprzęt do ich uprawy: pochłaniacze, lampy, wentylatory, filtry, doniczki. Mężczyzna w przeszłości był już notowany przez policje, w czwartek 1 marca 2018 roku usłyszał zarzut z art. 62 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – posiadanie znacznej ilości narkotyków. Następnego dnia (2.03.18r). Prokurator Rejonowy w Olkuszu zastosował wobec 35-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru i poręczenia majątkowego w kwocie 5.000 zł.

Previous Odprawa szkoleniowa dla kierowników dzielnicowych
Next Był w skrajnej hipotermii, dzielnicowy uratował życie bezdomnego

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zarzuty za znieważenie na tle rasistowskim

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę ok. godz.11.00 w rejonie dworca PKP w Krakowie. Pokrzywdzony został zaczepiony przez dwóch nietrzeźwych mężczyzn, którzy w sposób nachalny  domagali się od niego „drobnych”.

Wiadomości 0 Comments

Podsumowanie działań małopolskiej Policji w okresie święta „Wszystkich Świętych” – „Znicz 2017”

W dniach od 27 października do 2 listopada 2017 r. w rejonach cmentarzy, na drogach dojazdowych do nich pojawiła się znacznie większa niż zwykle liczba policjantów. Funkcjonariusze przede wszystkim zapewniali

Wiadomości 0 Comments

„Bezpiecznie na stoku z Inspektorem Wawelkiem – TYLICZSki”

07 lutego 2018 roku na stoku narciarskim „TyliczSki” odbyły się zawody narciarskie dla dzieci w wieku 6-16 lat. Konkurs przeprowadzili policjanci Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie przy udziale

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź