Zatrzymany złodziej rowerowy

26 sierpnia br. krakowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież sześciu sztuk rowerów. 27-latek od kwietnia do sierpnia br. jeździł samochodem dostawczym po różnych rejonach Krakowa, wypatrywał co cenniejszych jednoślady, które następnie zabierał, pakował do samochodu dostawczego i zastawiał w lombardach lub sprzedawał. Mężczyzna odpowie za kradzież, grozi mu do 5 lat więzienia.

Kilka dni temu około godz. 15.30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Krakowie otrzymał informację dotyczącą kradzieży roweru na terenie Krowodrzy. Złodziej, który najpierw przeciął linkę, a następnie wrzucił jednoślad do samochodu dostawczego i pospiesznie odjechał z miejsca. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji IV w Krakowie przyjechali pod wskazany adres, zebrali niezbędne informacje i jeszcze tego samego dnia złapali mężczyznę. Jak się okazało 27-letni mieszkaniec Krowodrzy miał na swoim koncie także inne kradzieże rowerów. Mężczyzna jeździł po ulicach Krakowa, wypatrywał co cenniejszych łupów, pokonywał zabezpieczenia i zabierał rowery, następnie pakował je do samochodu dostawczego i pospiesznie odjeżdżał. W ten sposób łupem złodzieja padło sześć rowerów, których łączna wartość wynosi co najmniej 7 000 zł. Amator cudzej własności działał głównie w rejonie Krowodrzy. Skradzione jednoślady 27-latek w przeważającej większości zastawiał w lombardach. Mężczyzna odpowie karnie za kradzież, jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 5.

Previous Wjeżdżał w radiowozy, o mało nie potrącił policjanta, a przez okno samochodu wyrzucał marihuanę
Next Wypadek śmiertelny. Nagranie z monitoringu - ku przestrodze

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Małopolska Policja skutecznie eliminuje przestępczość pseudokibiców

Zwalczanie przestępczości pseudokibiców to jeden z priorytetów Policji w Małopolsce. Działania w tym obszarze cały czas  prowadzone są wielopłaszczyznowo i jak pokazują wyniki – bardzo efektywnie. To m.in. rozpracowywanie i

Wiadomości 0 Comments

Szczęśliwy finał poszukiwań niedoszłego samobójcy

Gorliccy policjanci wspólnie z druhami OSP oraz ratownikami GOPR odnaleźli 53-letniego zdesperowanego mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Mężczyzna bezpiecznie trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy. 21 sierpnia br. do

Wiadomości 0 Comments

10 telefonów dual SIM dla Twojej firmy

Telefony z modułem identyfikacji dwóch abonentów (SIM) umożliwiają korzystanie z dwóch kart SIM w jednym telefonie. Telefon z podwójnym modułem SIM jest doskonałym sposobem na rozdzielenie kontaktów osobistych od biznesowych.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź