17-letni Belg na wycieczce szkolnej zdemolował zaparkowany przy Rynku Głównym samochód osobowy
Policjanci z I Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 17-letniego obywatela Belgi – przebywającego w Krakowie na wycieczce szkolnej. Chłopak wracając z nocnej imprezy zniszczył samochód zaparkowany na jednej z ulic dochodzącej do Rynku Głównego. Dzięki reakcji świadka policjanci zatrzymali nastoletniego wandala.
4 kwietnia Policjanci otrzymali zawiadomienie o zniszczeniu mienia. Według relacji zgłaszającej wynikało, że najprawdopodobniej w nocy zniszczono jej samochód marki Ford Focus, który pozostawiony był na parkingu nieopodal Rynku Głównego. Policjanci, którzy zajęli się sprawą ustalili, że pokrzywdzona kobieta znalazła schowaną za wycieraczką karteczkę z numerem telefonu. Gdy zadzwoniła tam okazało się, że ma do czynienia ze świadkiem, który widział jak niszczono jej pojazd. Na podstawie tych informacji funkcjonariusze dotarli do hotelu – w którym miał przebywać rzekomy sprawca wandalizmu. Chłopak jak się okazało jest obywatelem Belgii i wraz ze swoją szkołą przyjechał do Krakowa na wycieczkę. Gdy wracał do hotelu z nocnej imprezy wpadł na pomysł, że wskoczy na samochód i będzie po nim skakał. Skutkiem chuligańskiego wybryku była rozbita przednia szyba oraz uszkodzenia karoserii. Po zdarzeniu sprawca oddalił się z miejsca. Świadkiem całego zajścia był przypadkowy przechodzień, który zostawił za wycieraczką szyby kartkę z numerem – aby właściciel skontaktował się z nim w sprawie zniszczonego pojazdu. Świadek zorientował się również do jakiego hotelu udała się grupa imprezowiczów. Zdobyte informację przekazał pokrzywdzonej kobiecie.
Przedwczoraj policjanci ustalili tożsamość wandala, który został zatrzymany. To 17-letni obywatel Belgii. Chłopak usłyszał już zarzuty zniszczenie mienia za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawca zobowiązany jest pokryć koszt naprawy pojazdu. Wstępnie straty wyceniono na 6 tysięcy złotych.
Może to Ci się spodoba
35-latek zatrzymany przez policjantów III Komisariatu Policji w Krakowie trzymał w zamrażalniku narkotyki ukryte w pudełku po margarynie
Od pewnego czasu, policjanci Zespołu Operacyjno Rozpoznawczego III Komisariatu Policji w Krakowie mieli podejrzenia, że w jednym z mieszkań w krakowskiej dzielnicy Krowodrza, młody mężczyzna może posiadać większą ilość narkotyków.
Wadowice. Kolejne uderzenie w nielegalny biznes tytoniowy
Wadowiccy policjanci przechwycili ponad 24 kg krajanki tytoniowej. Podczas czynności policjanci zatrzymali 55-latka , który próbował wprowadzić do obrotu nielegalny tytoń. Wadowiccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej w trakcie
Krakowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przewozili narkotyki. Jeden z nich posiadał również znaczne ilości środków odurzających w miejscu zamieszkania
Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Patrol wywiadowców zauważył zaparkowany w osiedlu samochód. W środku siedziało kilku mężczyzn. Jeden z nich kilka razy wychodził z pojazdu udając się do pobliskiego
Zatrzymany za posiadanie środków odurzających
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został objęty dozorem policyjnym. To kolejna
Kraków. 15 kg narkotyków, trzech zatrzymanych dilerów i osoby ukrywającej się od 13 lat
Zatrzymanie 3 dilerów narkotykowych oraz osoby ukrywającej się od 13 lat przez organami ścigania, a także zabezpieczenie ponad 15 kilogramów marihuany to efekt działań w ostatnich dniach krakowskich policjantów zwalczających
Obywatel ujął nietrzeźwego kierowcę
Dzięki czujności i odważnej postawie mieszkańca gminy Biecz udało się zatrzymać pijanego kierowcę, który stwarzał ogromne zagrożenie na drodze. Mężczyzna ujął mieszkańca gminy Lipinki uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a następnie

