Bocheńscy policjanci likwidują nielegalne uprawy konopi indyjskich
W dniach od 25 do 29 lipca biocheńscy policjanci prowadzili intensywne czynności ukierunkowane na likwidację upraw konopii indyjskich na terenie powiatu.
25.07. w Bochni w rejonie pustostanu , na nieogrodzonej, niezamieszkałej i zaniedbanej posesji policjanci ujawnili 3 krzewy konopi indyjskich rosnące w wysokiej trawie. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy;
W tym samym dniu w Bochni, na jednej z posesji ujawnili 24 krzewy konopi indyjskich rosnących w doniczkach. Sprawcą jest 31-letni mieszkaniec Bochni uprzednio nie karany, któremu przedstawiono zarzut z art.63 ust 1 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności;
27.07.w Stanisławicach policjanci natrafili na 4 krzewy konopi. Uprawa należała do 34-letniego mieszkańca domu w pobliżu którego rosły, znanego policji, który uprzednio również był karany i skazany za to samo przestępstwo. Za uprawę konopi w warunkach recydywy grozi mu do 4 lat i 6-ciu miesięcy pozbawienia wolności:
29.07. w Puszczy Niepołomickiej w okolicy miejscowości Damienice– policjanci ujawnili 49 krzewów konopi indyjskich rosnących w większości w pojemnikach po farbach malarskich, w kilku blisko siebie usytuowanych miejscach.
Łącznie w ciągu 5 dni zlikwidowano 80 krzewów konopi indyjskich, z których można uzyskać 1760 gram gotowego narkotyku o wartości rynkowej około 40 000 zł. Ponadto w toku działań zabezpieczono 11,56 g gotowego suszu marihuany oraz 9,89 g amfetaminy.
Może to Ci się spodoba
Dwaj mężczyźni podejrzewani o przestępstwa przeciwko wolności i obyczajowości seksualnej w rękach olkuskich policjantów
Policjanci Wydziału Kryminalnego olkuskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o przestępstwa przeciwko wolności i obyczajowości seksualnej. Jeden z nich, 66–letni mieszkaniec gminy Klucze, przez Internet umawiał się na spotkanie z
23-latek z amfetaminą i marihuaną zatrzymany przez bocheńskich policjantów
Policjanci wydziału kryminalnego z bocheńskiej policji zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu myślenickiego, który posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Dzień później w ręce policjantów wpadł również mężczyzna, który udzielał narkotyki zatrzymanemu
Miechów. Przewozili w samochodzie amfetaminę, zostali zatrzymani przez policjantów
Miechowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, kobietę i mężczyznę, którzy przewozili samochodem amfetaminę. Policjanci zabezpieczyli prawie 35 gramów narkotyku i przedstawili sprawcom zarzuty. Kilka dni temu miechowscy policjanci zatrzymali do kontroli
Dzielnicowi z V Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który we własnym mieszkaniu urządził plantację marihuany
Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Policjanci otrzymali informację, że jeden z mieszkańców krakowskiego Podgórza może zajmować się handlem narkotykami. Zebrane informację potwierdziły, że to 28-letni mężczyzna. Policjanci poszli pod
Krakowscy policjanci błyskawicznie ustali i zatrzymali sprawców rozboju, z których jeden był poszukiwany przez Prokuraturę
W sobotę (13.05.) około godz. 3 nad ranem, do patrolu Oddziału Prewencji Policji w Krakowie ,który pełnił służbę w rejonie Rynku Głównego, podbiegł zdenerwowany mężczyzna twierdząc, że przed chwilą został
Zatrzymany 25-latek posiadał przy sobie środki odurzające
Na widok policyjnego patrolu rzucił się do ucieczki. Funkcjonariusze z III Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 25-letniego mężczyznę, przy którym znaleziono amfetaminę oraz marihuanę. Kilka dni temu w godzinach wieczornych,

