Czy meble od producenta są lepsze niż ze sklepu meblowego

Czy meble od producenta są lepsze niż ze sklepu meblowego

Aranżacja mieszkania to niełatwe zadanie. Szczególnie na etapie wyboru mebli. Oferta sklepów Internetowych i stacjonarnych jest tak ogromna, że nietrudno o prawdziwy zawrót głowy. Niektórzy decydują się na wybór mebli od producenta. Czy rzeczywiście meble od producenta są lepsze niż ze sklepu meblowego?

Meble od producenta – dlaczego są lepsze niż te ze sklepu meblowego?

Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się zakup mebli bezpośrednio od producenta. Dlaczego? Powodów jest kilka. Przede wszystkim producent oferuje:

Znacznie większy wybór

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że wybór mebli w sklepach meblowych jest ogromny. Jednak jest on dość mocno ograniczony. Zdarza się, że dany model dostępny jest tylko w kilku kolorach czy konfiguracjach i nie ma możliwości zamówienia go ani w innej barwie, ani rozplanowania rozmieszenia półek i drążków. Z kolei producent ma o wiele szerszą ofertę projektów. Pozwala nie tylko na wybranie kolorów, materiałów, ale również umożliwia samodzielnie zaprojektowanie wnętrze szafy, uwzględniając ułożenie półek, drążków czy szuflad.

Atrakcyjna cena

Jednym z najważniejszych czynników, na które zwraca się uwagę przy zakupie mebli, jest cena. Każdemu zależy, aby była ona jak najniższa. Choć warto mieć na uwadze, że jakość kosztuje. Kupując meble tapicerowane od producenta, zapłacisz za nie znacznie mniej niż w salonie meblowym. Dlaczego? Dlatego, że salony mają narzuconą marżę, która sięga nawet kilkadziesiąt procent!

Producenci proponują lepsze ceny z jednoczesnym zachowaniem dbałości o wysoką jakość. Nie ma tu żadnych pośredników, dodatkowych narzutów i wspomnianej marży. Dodatkowo producenci mogą sobie pozwolić na większe promocje. W ten sposób możesz zaoszczędzić naprawdę wiele. Tym bardziej, gdy urządzasz całe mieszkanie.

Doświadczenie oraz wiedza

Co prawda, pracownicy sklepów meblowych posiadają odpowiednią wiedzę na temat mebli. Niestety często jest ona znacznie mniejsza niż wiedza producenta. Oznacza to, że nie zawsze uzyskasz satysfakcjonująca odpowiedź czy informacje dotyczące np. sposobu konserwacji oraz czyszczenia mebli. Natomiast producent mebli przekaże Ci szczegółowe dane o meblach, które kupujesz.

Wysoka jakość

Producentom zależy na tym, aby spełnić oczekiwania klientów. Meble wykonywane są z najwyższą starannością. Dzięki temu kupujesz wysokiej jakości, solidny mebel, który służy przez lata. Jeżeli mebel będzie miał jakąkolwiek wadę, nie usatysfakcjonuje Cię, to możesz skontaktować się z producentem i złożyć reklamację. Z pewnością łatwiej będzie Ci dojść właśnie z nim do porozumienia niż z pracownikami sklepu meblowego.

Możliwość skompletowania spójnych zestawów

U producenta bez problemu skompletujesz spójny zestaw mebli nie tylko do jednego pomieszczenia, ale również pozostałych. Dzięki temu możesz szybko dobrać ławę, komodę do salonu czy szafkę nocną i łóżko do sypialni. W sklepach meblowych możesz mieć problem z doborem tych samych mebli, ponieważ oferty zawierają meble z kolekcji wielu marek w ograniczonej ilości, co uniemożliwia dobranie zestawów, który prezentowałby się spójnie.

Previous Jakie oprawki do okularów dla dzieci wybrać?
Next Sofy w stylu Chesterfield do angielskiego salonu

Może to Ci się spodoba

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zatrzymali w Krakowie oszusta oferującego do sprzedaży podrobione zegarki znanych marek

16.03. br. podczas wspólnej akcji policjantów wydziałów dw. z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Krakowie oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie został zatrzymany oszust, sprzedający  poprzez  Internet podróbki zegarków

Odprawa służbowa Zastępców Komendantów Wojewódzkich (Stołecznego) Policji ds. kryminalnych

W dniach 6 – 7 lutego 2017 r. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Dafne” w Zakopanem odbyła się odprawa służbowa zastępców komendantów wojewódzkich (Stołecznego) Policji ds. kryminalnych, poświęcona podsumowaniu realizacji zadań przez

Inauguracja „Bezpiecznych Wakacji 2017” z sądeckimi policjantami

Bezpieczne Wakacje 2017 uważamy za otwarte! Takim okrzykiem w minioną sobotę (24 czerwca), zainaugurowano rozpoczynające się wakacje. Festyn na płycie rynku odbył się z udziałem sądeckich policjantów, którzy promowali zasady

Mija rok od Światowych Dni Młodzieży

W lipcu ubiegłego roku w Polsce odbyły się 31. Światowe Dni Młodzieży, w których udział wzięło 2,5 mln pielgrzymów ze 187 krajów. W uroczystościach uczestniczył Papież Franciszek, przedstawiciele Episkopatu Polski

Kofeina i jej wpływ na mózg i funkcje poznawcze

Kawa jest popularnym napojem. Większość osób pije ją codziennie i nie wyobraża sobie zastąpienia jej żadnym innym napojem. Istnieje wiele kombinacji i wariantów kawy, co przekłada się na dużą liczbę

Małopolska wyda miliard złotych na infrastrukturę kolejową

W 2015 r. ma ruszyć Szybka Kolej Aglomeracyjna w Małopolsce. Pierwsze pociągi pojadą jednak już za rok. Województwo na rozwój tej części transportu publicznego wyda nawet miliard złotych do 2020 r.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź