Czy meble od producenta są lepsze niż ze sklepu meblowego

Czy meble od producenta są lepsze niż ze sklepu meblowego

Aranżacja mieszkania to niełatwe zadanie. Szczególnie na etapie wyboru mebli. Oferta sklepów Internetowych i stacjonarnych jest tak ogromna, że nietrudno o prawdziwy zawrót głowy. Niektórzy decydują się na wybór mebli od producenta. Czy rzeczywiście meble od producenta są lepsze niż ze sklepu meblowego?

Meble od producenta – dlaczego są lepsze niż te ze sklepu meblowego?

Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się zakup mebli bezpośrednio od producenta. Dlaczego? Powodów jest kilka. Przede wszystkim producent oferuje:

Znacznie większy wybór

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że wybór mebli w sklepach meblowych jest ogromny. Jednak jest on dość mocno ograniczony. Zdarza się, że dany model dostępny jest tylko w kilku kolorach czy konfiguracjach i nie ma możliwości zamówienia go ani w innej barwie, ani rozplanowania rozmieszenia półek i drążków. Z kolei producent ma o wiele szerszą ofertę projektów. Pozwala nie tylko na wybranie kolorów, materiałów, ale również umożliwia samodzielnie zaprojektowanie wnętrze szafy, uwzględniając ułożenie półek, drążków czy szuflad.

Atrakcyjna cena

Jednym z najważniejszych czynników, na które zwraca się uwagę przy zakupie mebli, jest cena. Każdemu zależy, aby była ona jak najniższa. Choć warto mieć na uwadze, że jakość kosztuje. Kupując meble tapicerowane od producenta, zapłacisz za nie znacznie mniej niż w salonie meblowym. Dlaczego? Dlatego, że salony mają narzuconą marżę, która sięga nawet kilkadziesiąt procent!

Producenci proponują lepsze ceny z jednoczesnym zachowaniem dbałości o wysoką jakość. Nie ma tu żadnych pośredników, dodatkowych narzutów i wspomnianej marży. Dodatkowo producenci mogą sobie pozwolić na większe promocje. W ten sposób możesz zaoszczędzić naprawdę wiele. Tym bardziej, gdy urządzasz całe mieszkanie.

Doświadczenie oraz wiedza

Co prawda, pracownicy sklepów meblowych posiadają odpowiednią wiedzę na temat mebli. Niestety często jest ona znacznie mniejsza niż wiedza producenta. Oznacza to, że nie zawsze uzyskasz satysfakcjonująca odpowiedź czy informacje dotyczące np. sposobu konserwacji oraz czyszczenia mebli. Natomiast producent mebli przekaże Ci szczegółowe dane o meblach, które kupujesz.

Wysoka jakość

Producentom zależy na tym, aby spełnić oczekiwania klientów. Meble wykonywane są z najwyższą starannością. Dzięki temu kupujesz wysokiej jakości, solidny mebel, który służy przez lata. Jeżeli mebel będzie miał jakąkolwiek wadę, nie usatysfakcjonuje Cię, to możesz skontaktować się z producentem i złożyć reklamację. Z pewnością łatwiej będzie Ci dojść właśnie z nim do porozumienia niż z pracownikami sklepu meblowego.

Możliwość skompletowania spójnych zestawów

U producenta bez problemu skompletujesz spójny zestaw mebli nie tylko do jednego pomieszczenia, ale również pozostałych. Dzięki temu możesz szybko dobrać ławę, komodę do salonu czy szafkę nocną i łóżko do sypialni. W sklepach meblowych możesz mieć problem z doborem tych samych mebli, ponieważ oferty zawierają meble z kolekcji wielu marek w ograniczonej ilości, co uniemożliwia dobranie zestawów, który prezentowałby się spójnie.

Previous Jakie oprawki do okularów dla dzieci wybrać?
Next Sofy w stylu Chesterfield do angielskiego salonu

Może to Ci się spodoba

Stop. Agresji Drogowej. Widzisz? Reaguj – każdy może pomóc w walce z piratami drogowymi

Od sierpnia 2014 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie funkcjonuje  Nieetatowy Zespół do Zwalczania Agresywnych Zachowań na Drogach. W skład Zespołu działającego wchodzą zarówno policjanci z wydziału ruchu drogowego

Obalam najczęstsze mity na temat dotacji unijnych

Na temat funduszy europejskich przez lata powstało wiele mitów. Ubiegając się o wsparcie unijne powinieneś opierać się tylko na sprawdzonych informacjach. Fałszywe dane mogą utrudnić otrzymanie dofinansowania lub to, czy

Czy wybrać plecak czy tornister? Co wybrać do pierwszej klasy?

Rodzice pierwszoklasistów co roku muszą zmagać się z dylematem wyboru plecaka do szkoły. Co jest lepsze: plecak czy tornister? Jakie są różnice między plecakiem a tornistrem? Jaki tornister do drugiej

Dzień otwarty w komendzie w ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo”

4 lipca 2017 roku dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury im. Janusza Korczaka w Krakowie odwiedziły Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie. Akcja odbyła się w ramach kampanii organizowanej pod patronatem Pana

Uniwersytet Jagielloński gruntownie modernizuje swój kampus medyczny

Collegium Medicum, czyli kampus medyczny Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, zostanie gruntownie odnowiony. Będzie to możliwe dzięki współpracy uczelni z partnerem prywatnym – spółką Neoświat. Jak wyjaśnia prof. Piotr Laidler, prorektor UJ ds. Collegium

Małopolska Konferencja Publicznych Służb Zatrudnienia

W murach Opery Krakowskiej gościła dzisiaj Małopolska Konferencja Publicznych Służb Zatrudnienia. W imieniu wojewody małopolskiego Łukasza Kmity w wydarzeniu uczestniczył II wicewojewoda małopolski Ryszard Pagacz. – Praca, jak napominał kiedyś św.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź