Kolejny kierowca kierował po zażyciu narkotyku
Policjanci Komisariatu Policji VI w Krakowie zatrzymali 23- letniego mężczyznę, który kierował samochodem po zażyciu narkotyków. Badanie testerem wykazało obecność w organizmie krakowianina marihuany i amfetaminy. Mężczyźnie pobrano krew do dalszych badań.
Do zdarzenia doszło w niedzielę tj. 19 lutego 2017r. Policjanci otrzymali informację, że ulicą Wielicką jedzie „zygzakiem” osobowa honda. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu – okazało się, że jest trzeźwy. Z uwagi na nienaturalne zachowanie mężczyzny istniało podejrzenie, że może znajdować się on pod wpływem środków odurzających. Wykonany przez policjantów test dał wynik pozytywny. Mężczyzna został zabrany do szpitala, gdzie pobrano mu krew do dalszych badań, aby określić jaka substancja odurzająca znajdowała się w jego krwi. Ponadto w zatrzymanym do kontroli pojeździe policjanci zabezpieczyli akcesoria do palenia marihuany oraz zawiniątko, w którym znajdowało się kilka gram gotowego suszu.
23-latek (mieszkaniec Krakowa) odpowie za popełnienie dwóch przestępstw-kierowania pojazdem pod wpływem środka odurzającego oraz posiadania narkotyków.
Może to Ci się spodoba
KPP w Krakowie. Uderzenie w narkotykowy bi
Dwaj mieszkańcy powiatu krakowskiego (w wieku 39 i 42 lat) zostali zatrzymani w miniony piątek w godzinach wieczornych przez kryminalnych z miejscowej komendy.Policjanci zastali mężczyzn podczas wycinania sekatorem i pakowania do
35-latek zatrzymany przez policjantów III Komisariatu Policji w Krakowie trzymał w zamrażalniku narkotyki ukryte w pudełku po margarynie
Od pewnego czasu, policjanci Zespołu Operacyjno Rozpoznawczego III Komisariatu Policji w Krakowie mieli podejrzenia, że w jednym z mieszkań w krakowskiej dzielnicy Krowodrza, młody mężczyzna może posiadać większą ilość narkotyków.
Niepołomice. Mężczyzna zamówił narkotyki przez internet
Niepołomice – 9 lutego 2017 roku pracownik firmy kurierskiej podczas przepakowywania towaru na stanowisku weryfikacyjnym ujawnił uszkodzony pakunek, w którym znajdował się susz roślinny koloru brunatno-zielonego. Na miejsce został skierowany
Krakowscy policjanci zlikwidowali dziuplę samochodową
Policjanci zwalczający przestępczość samochodową zabezpieczyli lawetę oraz 3 samochody ukryte w dziupli samochodowej. Zatrzymano 2 mężczyzn, którym przedstawiono zarzuty kradzieży tych pojazdów. 1 maja br. około godz. 2 w
Andrychowscy policjanci zatrzymali sprawców pobicia i kradzieży. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5
Kilka dni temu w Andrychowie na ul. Krakowskiej mężczyźni w wieku 35 i 50 lat pobili przypadkowo napotkanego mężczyznę, po czym zabrali mu portfel z całą jego zawartością. Następnie mężczyźni
Obywatel ujął nietrzeźwego kierowcę
Dzięki czujności i odważnej postawie mieszkańca gminy Biecz udało się zatrzymać pijanego kierowcę, który stwarzał ogromne zagrożenie na drodze. Mężczyzna ujął mieszkańca gminy Lipinki uniemożliwiając mu dalszą jazdę, a następnie

