Kontrola drogowa „uderzyła” w narkotykowy biznes. 5 osób usłyszało zarzuty
We wtorek 11 kwietnia 2017 roku, w godzinach wieczornych policjanci z wydziału kryminalnego wielickiej komendy realizując materiały operacyjne zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Audi A3. Okazało się, że pojazdem podróżowało dwóch braci. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli susz roślinny. Po użyciu testera policjanci potwierdzili, że jest to marihuana. W trakcie czynności operacyjnych ustalono dane mężczyzny, od którego bracia kupili niedozwoloną substancję. Następnie udano się do miejsca zamieszkanie dilera, gdzie podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych ujawniono i zabezpieczono 15 gramów marihuany, ponad 13 gramów mefedronu oraz około 62 gramy kryształków koloru żółto-pomarańczowego. Podczas przeszukania obecna na miejscu kobieta naruszyła nietykalność cielesną funkcjonariusza, próbowała zmusić go do odstąpienia od czynności służbowych. Dilera i jego partnerkę zatrzymano.
Ponadto w wyniku pracy operacyjnej udało się ustalić jeszcze inne osoby zamieszane w nielegalny proceder. W trakcie czynności służbowych 13 kwietnia 2017 roku funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, u którego znaleziono prawie 73 gramy mefedronu oraz 10 tabletek ekstazy. Policjanci zabezpieczyli narkotyki, które będą teraz dowodem w sprawie. Właściciele nielegalnych substancji zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu. Śledczy przesłuchali podejrzanych i przedstawili im zarzuty.
Może to Ci się spodoba
Krakowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przewozili narkotyki. Jeden z nich posiadał również znaczne ilości środków odurzających w miejscu zamieszkania
Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Patrol wywiadowców zauważył zaparkowany w osiedlu samochód. W środku siedziało kilku mężczyzn. Jeden z nich kilka razy wychodził z pojazdu udając się do pobliskiego
Dzielnicowi z V Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który we własnym mieszkaniu urządził plantację marihuany
Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Policjanci otrzymali informację, że jeden z mieszkańców krakowskiego Podgórza może zajmować się handlem narkotykami. Zebrane informację potwierdziły, że to 28-letni mężczyzna. Policjanci poszli pod
Krakowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 33-letniego dealera
Z informacji posiadanych przez policjantów Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie wynikało, że od pewnego czasu w rejonie Prądnika Czerwonego w Krakowie może działać diler
Złodziejska szajka
Policjanci z Komisariatu Policji V w Krakowie zatrzymali trzech sprawców, którzy od maja do października br. z placu budowy dokonali kradzieży kabli elektrycznych na łączną wartość blisko 200 tysięcy złotych.
Zatrzymany za posiadanie środków odurzających
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został objęty dozorem policyjnym. To kolejna
Policjanci z Dąbrowy Tarnowskiej zatrzymali 22-latka, u którego znaleziono broń i amunicję
16 marca br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej zatrzymali 22-letniego mieszkańca Radgoszczy , u którego w domu w trakcie przeszukania znaleziono 1 sztukę broni palnej tj.

