Krakowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przewozili narkotyki. Jeden z nich posiadał również znaczne ilości środków odurzających w miejscu zamieszkania

Krakowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przewozili narkotyki. Jeden z nich posiadał również znaczne ilości środków odurzających w miejscu zamieszkania

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Patrol wywiadowców zauważył zaparkowany w osiedlu samochód. W środku siedziało kilku mężczyzn. Jeden z nich kilka razy wychodził z pojazdu udając się do pobliskiego budynku. Nagle pojazd odjechał  z miejsca. Policjanci ruszyli za nim i chwilę  później samochód został zatrzymany przez funkcjonariusz do kontroli. W czasie sprawdzenia kierowcy i pasażerów – 20-letni kierowca przyznał się, że ma przy sobie kilka gram marihuany. Okazało się, że narkotyk ukryty były w odzieży. Policjanci zbadali mężczyznę narkotestem – który wykazał, że znajduje się pod wpływem środków odurzających. Jeden z pasażerów tj. 28-letni mieszkaniec Myślenic również przyznał się, że jest posiadaczem narkotyków. Powiedział policjantom, że ma narkotyki przy sobie jak i w domu. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli kilkaset gramów marihuany, mefedronu, kokainy i klika tabletek ekstazy.

28-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających (za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności), natomiast 20-letni kierujący zarzuty jazdy pod wpływem środków odurzających (do 2 lat więzienia) jaki i posiadania narkotyków (do 3 lat więzienia).

Previous Zatrzymano złodzieja, który kradł metodą „na skarpetki”
Next Krakowskie CBŚP zabezpieczyło narkotyki warte 350 tys. złotych

Może to Ci się spodoba

Usiłował sprzedać narkotyki osobom bawiącym się w pubie

Policjanci z I Komisariatu Policji w  Krakowie zatrzymali 25-letniego dilera, którzy będąc w jednym z krakowskich pubów proponował klientom tego lokalu sprzedaż środków odurzających.  Zdemaskowany mężczyzna uciekł z klubu –

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie ustalili i zatrzymali seryjnego włamywacza

4 sierpnia br. w godzinach rannych, policjanci z VI KP w Krakowie zatrzymali na terenie Wieliczki 42-letniego meżczyznę, którego podejrzewali o kilkanaście  kradzieży i kradzieży z włamaniem do samochodów oraz

Krakowscy policjanci zlikwidowali „sklepik” narkotykowy funkcjonujący w jednym z bloków w dzielnicy Stare Miasto

Zatrzymano sprzedawcę oraz dwóch kupujących środki odurzające.  Dzięki  ustaleniom dzielnicowych  z  I Komisariatu Policji w Krakowie  w zakresie handlu narkotykami do którego dochodziło w okolicach dworca towarowego PKP, zlikwidowano punkt

Ukradł i groził. Został zatrzymany przez krakowskich policjantów

Policjanci Wydziału Sztab Policji Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zatrzymali 22- letniego mężczyznę, który skradł sześć piw z jednego ze sklepów spożywczych, a po zwróceniu uwagi przez pracownika sklepu  –

Zatrzymano 4 oszustów działających metodą „na prezesa” i dokonujących wyłudzeń kredytów. Od dwóch małopolskich firm próbowali wyłudzić 985 000 $ i 985 000 Euro

Wydział do walki z Cyberprzestępczością KWP w Krakowie wpadł na trop przestępczego procederu tj. szeregu oszustw  „President Fraud” oraz usiłowań oszustw na szkodę podmiotów gospodarczych na terenie Polski. Zatrzymano cztery 

Samochód wpadł do rowu. Za kółkiem pijany kierowca

Zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowania kolizji drogowej oraz kierowania bez uprawnień usłyszał 44-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w Podchybiu. Dyżurny policji otrzymał informacje, że