Nowotarscy policjanci zatrzymali dwóch Duńczyków, którzy napadli na 66 latkę

Nowotarscy policjanci zatrzymali dwóch Duńczyków, którzy napadli na 66 latkę

26 stycznia 2017 roku przed godziną 10:00 nowotarscy policjanci zatrzymali w Zakopanem dwóch obywateli Danii w wieku 39 i 40 lat, którzy wtargnęli do jednego z mieszkań na terenie Nowego Targu.

Do zdarzenia doszło 24 stycznia 2017 roku o godzinie 16:00 w Nowym Targu. Dwóch mężczyzn, obywateli Danii, weszło do mieszkania 66 latki i przykładając atrapę broni palnej do skroni oraz nóż do szyi próbowali uzyskać dane adresowe córki pokrzywdzonej. Gdy napadnięta 66 latka nie chciała podać gdzie córka mieszka, 39 latek dokonał uszkodzenia ciała pokrzywdzonej w postaci dwóch ran ciętych palca wskazującego i kciuka lewej ręki. Opuszczając mieszkanie sprawcy ukradli dwa telefony komórkowe marki Samsung o wartości 1300 złotych.

Za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous Racjonalne zakupy bez tajemnic – jedzenie
Next Policjanci z IV Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 3 osoby podejrzewane o kradzież w taksówce

Może to Ci się spodoba

Dwaj mężczyźni podejrzewani o przestępstwa przeciwko wolności i obyczajowości seksualnej w rękach olkuskich policjantów

Policjanci Wydziału Kryminalnego olkuskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o przestępstwa przeciwko wolności i obyczajowości seksualnej. Jeden z nich,  66–letni mieszkaniec gminy Klucze,  przez Internet umawiał się na spotkanie z

Małopolscy policjanci zlikwidowali nielegalną uprawę konopi indyjskich, która była prowadzona przez dwóch sprawców w bloku mieszkalnym w Bochmi

31 lipca, w wyniku wspólnie prowadzonych działań przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego KPP w Bochni oraz Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Krakowie zatrzymano dwóch sprawców, którzy  w wynajmowanym

Policjanci z Komisariatu Wodnego w Krakowie uratowali z wody dwie nastolatki

Reakcja przechodnia i szybka oraz sprawna akcja ratunkowa funkcjonariuszy z Komisariatu Wodnego Policji w Krakowie uratowała życie dwóm nastolatkom. Jedna z nich pod wpływem alkoholu wpadła do Wisły, a druga

Zatrzymany w Krakowie obywatel Rumunii oszukał kilkanaście firm na terenie UE i Turcji

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zatrzymali pięćdziesięcioletniego obywatela Rumunii, który posługując się fałszywymi dokumentami wyłudził pieniądze od kilkunastu osób z Niemiec, Turcji, Włoch i Hiszpanii.

Przejęta broń, maczeta i narkotyki – akcja krakowskiego CBŚP

CBŚP, przy wsparciu kontrterrorystów z SPKP zatrzymało kolejnych 4 podejrzanych m.in. o udział w zorganizowanej grupie przestępczej i przestępstwa narkotykowe. Śledztwo, w którym występuje już 16 osób podejrzanych nadzoruje małopolska

Kolejna osoba zajmująca się nielegalnym procederem rozliczona przez policjantów

Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą przedstawili zarzuty 52-letniej mieszkance gminy Szczurowa, która wytwarzała wyroby tytoniowe bez wymaganego zezwolenia. To już kolejna w tym tygodniu sprawa dotycząca nielegalnego towaru zrealizowana