Policjanci zatrzymali dwóch nastolatków za posiadanie narkotyków

Policjanci zatrzymali dwóch nastolatków za posiadanie narkotyków

W Niepołomicach w ostatni weekend policjanci zatrzymali dwóch nastolatków za posiadanie narkotyków.

W sobotę 11 lutego br. dyżurnego Komisariatu w Niepołomicach powiadomił ojczym 16-latka, że jego pasierb od kilku dni dziwnie się zachowuje i może on posiadać środki odurzające. W wyniku podjętych czynności w miejscu zamieszkania nieletniego ujawniono 10,425 grama białego proszku. Po przebadaniu testerem okazało się, że to amfetamina. Nieletniemu przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających. Wkrótce sprawa swój finał znajdzie w Sądzie Rodzinnym i Nieletnich.

Kolejnym zatrzymaniem zakończyła sie interwencja w sprawie zakłócania ciszy nocnej w jednym z mieszkań w Niepołomicach.

Do interwencji doszło z piątku na sobotę około godziny 2.00 w nocy. Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Niepołomicach udali się na interwencję w związku z zakłócaniem ciszy nocnej. Po przyjeździe na miejsce zastano zgłaszającego (właściciel budynku), który oświadczył, że 18-letni syn najemcy mieszkania wraz ze swoimi znajomymi zakłócał ciszę nocną. Zgłaszający oświadczył, że przed przyjazdem Policji młodzież uciekła z mieszkania. W trakcie interwencji na prośbę najemcy mieszkania funkcjonariusze sprawdzili pokój jego syna, gdzie w plecaku ujawnili 38 gramów suszu roślinnego. Dalsze czynności w tej sprawie doprowadziły do postawienia imprezowiczowi zarzutów posiadania środków odurzających.

Previous Niepołomice. Mężczyzna zamówił narkotyki przez internet
Next Olkusz. Handel nielegalną odzieżą

Może to Ci się spodoba

Policjanci zatrzymali zuchwałego złodzieja papierosów

W poniedziałek (tj. 3 lipca 2017 r.), w godzinach wczesnoporannych, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Zabierzowie zatrzymali 50 – letniego złodzieja wyrobów tytoniowych. Mężczyzna kradł kartony z paczkami papierosów z

Dziesięć zarzutów usłyszał młody mężczyzna, który pobił swoją partnerkę a następnie ukradł jej telefon komórkowy

Do zdarzenia  doszło 21 lipca 2017 roku około godziny 15.40 na jednym z osiedli w Wieliczce. 28-latek pobił dotkliwie swoją partnerkę i ukradł  jej telefon komórkowy, a następnie uciekł. Kobiecie

Odprawa roczna w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie

12 stycznia 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyła się odprawa służbowa, na której podsumowano stan bezpieczeństwa w regionie, omówiono efekty pracy małopolskich policjantów w minionym roku, przedstawiono

Policjanci z Dąbrowy Tarnowskiej zatrzymali 22-latka, u którego znaleziono broń i amunicję

16 marca br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji  w Dąbrowie Tarnowskiej zatrzymali 22-letniego mieszkańca Radgoszczy , u którego w domu w trakcie przeszukania znaleziono 1 sztukę broni palnej tj.

Zatrzymany sprawca wyłudzający luksusowe pojazdy

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zatrzymali mężczyznę, który zajmował się przestępczym procederem polegającym na wyłudzeniach ekskluzywnych pojazdów. Mężczyzna decyzją Sądu został aresztowany na okres 3 miesięcy. 29 kwietnia 2017

JUŻ WKRÓTCE RUSZA XXV FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY – PORADY

Jak co roku policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym dniu na ulicach wszystkich województw pojawi się większa liczba patroli. Jeśli będziemy świadkami sytuacji