Sukces małopolskich policjantów na III Ogólnopolskich Zawodach Narciarskich dla funkcjonariuszy Policji

Sukces małopolskich policjantów na III Ogólnopolskich Zawodach Narciarskich dla funkcjonariuszy Policji

W dniach 9 – 10 marca 2017 roku na stacji narciarskiej Czorsztyn – Ski w Kluszkowcach  miała miejsce trzecia edycja Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich dla funkcjonariuszy Policji. Zawody objęte zostały patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji.

Zawody zorganizowane były  przez Biuro Prewencji KGP we współpracy ze Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego oraz Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

W zawodach rywalizowali  „policjanci-narciarze” z siedmiu garnizonów: małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, podkarpackiego, łódzkiego, warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego reprezentujący wszystkich funkcjonariuszy pełniących służbę patrolową na stokach narciarskich.

W ramach zawodów rozgrywane były trzy konkurencje:

•Test Wiedzy – obejmujący problematykę organizacji i pełnienia służby patrolowej, w tym na zorganizowanych terenach narciarskich;

•Slalom Gigant;

• „Spacer Narciarza” – polegający na pokonaniu na nartach wyznaczonej trasy z plecakowym zestawem ratunkowym oraz z akią dla pokrzywdzonego (w tej roli wykorzystany zostanie fantom) i przetransportowaniu go do miejsca docelowego.

Podczas zawodów prowadzona była klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa. Dla  zwycięzców poszczególnych konkurencji przewidziano puchary ufundowane przez Komendanta Głównego Policji. Natomiast dla zwycięzców w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej zostały przewidziane nagrody motywacyjne w formie pieniężnej. 

Zawodnicy garnizonu małopolskiego zajęli następujące miejsca:

Klasyfikacja generalna:

a)  indywidualna:

I miejsce – st. post. Damian Marek

III miejsce sierż. szt. Marcin Gierek

b) drużynowa:

I miejsce – sierż. szt. Przemysław Panaś i st. post. Damian Marek

III miejsce – sierż. szt. Artur Horecki i st.sierż. Dariusz Stasiak

Klasyfikacja w poszczególnych konkurencjach:

a)  „Spacer Narciarza”:

II miejsce – sierż. szt. Marcin Gierek oraz sierż. szt. Marcin Juźwik

b)  Slalom Gigant:

I miejsce – st. post. Damian Marek

II miejsce – sierż. szt. Artur Horecki

c)  Test Wiedzy:

II miejsce – st. post. Damian Marek

Previous Miechów. Przewozili w samochodzie amfetaminę, zostali zatrzymani przez policjantów
Next Usiłował sprzedać narkotyki osobom bawiącym się w pubie

Może to Ci się spodoba

Wyjątkowy dzień dla Akademii Ignatianum w Krakowie

Jedna z blisko dwustu uczelni jezuickich na całym świcie znajduje się Krakowie. Jest wyższą uczelnią katolicką z prawami państwowymi. To Akademia Ignatianum. Dziś, w rocznicę kanonizacji św. Ignacego Loyoli, uczelnia

Myślenice zyskają połączenie kolejowe z Krakowem

W poniedziałek umowy dotyczące połączenia kolejowego Kraków – Niepołomice oraz Kraków – Olkusz. Dziś podpisana została następna. Dzięki Rządowemu Programowi Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej „Kolej Plus” do 2029

Grzałka do grzejnika

Niewiele osób wie o istnieniu tego fantastycznego urządzenia. Grzałki elektryczne do grzejników to bardzo funkcjonalne i bardzo proste w użyciu urządzenie do dogrzewania pomieszczenia w okresie grzewczym. Jeśli mamy centralne

Czym jest psychoterapia?

Jeśli cierpisz na problemy ze zdrowiem psychicznym lub chciałbyś nauczyć się rozumieć własne myśli, psychoterapia jest dobrym rozwiązaniem. Często psychoterapia pomaga ludziom rozwinąć strategie radzenia sobie i poprawić ich relacje.

Usuwanie AdBlue w mieście Kraków rozwiąże Twój problem z awarią AdBlue!

Usuwanie AdBlue Kraków zachęca Cię do rezerwacji mobilnego serwisu AdBlue na terenie Krakowa. Jeśli posiadasz pojazd, który dotknęła awaria adblue, to programowe wyłączenie systemu SCR z poziomu sterownika rozwiąże Twój

Łuszczyca – Zastosowanie zabiegów medycyny estetycznej

Łuszczyca może być przewlekłą, nawracającą chorobą skóry. Objawia się jako łuszcząca się, zaczerwieniona skóra. Nie jest to choroba złośliwa ani zakaźna i może ustąpić samoistnie. Jest jednak bardziej prawdopodobne, że

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź