Wadowice. Dwaj „złomiarze” odpowiedzą za kradzież z włamaniem do budynku, z którego ukradli elementy metalowe
Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Wadowic 28 i 32-letniego, podejrzanych o kradzież z włamaniem do budynku, z którego skradli sprzęt AGD i elementy metalowe.
22 lutego br. wadowiccy policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do jednego z budynków mieszkalnych w Wadowicach.
Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce, gdzie zabezpieczyli ślady działania włamywaczy, zebrali wszystkie niezbędne informacje i zajęli się poszukiwaniami sprawców. Już następnego dnia trafili na trop włamywaczy. Łupem złodziei padł przede wszystkim sprzęt AGD i elementy metalowe w śród których znalazła się armatura.
Podejrzani część skradzionego mienia oddali do punktu skupu złomu otrzymując za nie kilkanaście złotych. Natomiast pozostała część skradzionego mienia została odzyskana i przekazana właścicielowi. Zatrzymani byli już karani za podobne przestępstwa. Mężczyźni przyznali się do zarzucanego włamania.
Teraz grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Może to Ci się spodoba
Powiat oświęcimski. Zlikwidowana duża, przydomowa plantacja marihuany
Oświęcimscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 31 – letniego mężczyznę, który w dwóch przydomowych szklarniach prowadził nielegalną uprawę konopi indyjskich. Likwidacja tak dużej plantacji uniemożliwiła wprowadzenie na czarny
Uderzenie w biznes narkotykowy
Zatrzymane 3 osoby, zabezpieczone narkotyki, pieniądze, telefony komórkowe i sprzęt dealerski. To efekt działań, jakie przeprowadzili w zeszłym tygodniu gorliccy policjanci na terenie dwóch powiatów. Policjanci pracujący nad śledztwem dotyczącym
Policjanci z IV Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 3 osoby podejrzewane o kradzież w taksówce
Kilka dni temu policjanci z IV Komisariatu Policji w Krakowie zostali poinformowani o kradzieży portfela. We wskazanym w zgłoszeniu miejscu zastali kierowcę taksówki i trzech pasażerów. Z relacji zgłaszającego wynikało,
Krakowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przewozili narkotyki. Jeden z nich posiadał również znaczne ilości środków odurzających w miejscu zamieszkania
Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Patrol wywiadowców zauważył zaparkowany w osiedlu samochód. W środku siedziało kilku mężczyzn. Jeden z nich kilka razy wychodził z pojazdu udając się do pobliskiego
Odprawa roczna w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie
12 stycznia 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyła się odprawa służbowa, na której podsumowano stan bezpieczeństwa w regionie, omówiono efekty pracy małopolskich policjantów w minionym roku, przedstawiono
Samochód wpadł do rowu. Za kółkiem pijany kierowca
Zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowania kolizji drogowej oraz kierowania bez uprawnień usłyszał 44-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w Podchybiu. Dyżurny policji otrzymał informacje, że

