Wadowice. Dwaj „złomiarze” odpowiedzą za kradzież z włamaniem do budynku, z którego ukradli elementy metalowe

Wadowice. Dwaj „złomiarze” odpowiedzą za kradzież z włamaniem do budynku, z którego ukradli elementy metalowe

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Wadowic 28 i 32-letniego, podejrzanych o kradzież z włamaniem do budynku, z którego skradli sprzęt AGD i elementy metalowe.

22 lutego br. wadowiccy policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do jednego z budynków mieszkalnych w Wadowicach.

Funkcjonariusze natychmiast udali się we wskazane miejsce, gdzie zabezpieczyli ślady działania włamywaczy, zebrali wszystkie niezbędne informacje i zajęli się poszukiwaniami sprawców. Już następnego dnia trafili na trop włamywaczy. Łupem złodziei padł przede wszystkim sprzęt AGD i elementy metalowe w śród których znalazła się armatura.

Podejrzani część skradzionego mienia oddali  do punktu skupu złomu otrzymując za nie kilkanaście złotych. Natomiast pozostała część skradzionego mienia została odzyskana i przekazana właścicielowi. Zatrzymani byli już karani za podobne przestępstwa. Mężczyźni przyznali się do zarzucanego włamania.

Teraz grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Wadowice. Kolejne uderzenie w nielegalny biznes tytoniowy
Next Policjanci z VIII Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali kwestującego na rzecz nieistniejącej fundacji

Może to Ci się spodoba

Powiat oświęcimski. Zlikwidowana duża, przydomowa plantacja marihuany

Oświęcimscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali  31 – letniego mężczyznę, który w dwóch przydomowych szklarniach prowadził nielegalną uprawę konopi indyjskich.  Likwidacja tak dużej plantacji uniemożliwiła wprowadzenie na czarny

Uderzenie w biznes narkotykowy

Zatrzymane 3 osoby, zabezpieczone narkotyki, pieniądze, telefony komórkowe i sprzęt dealerski. To efekt działań, jakie przeprowadzili w zeszłym tygodniu gorliccy policjanci na terenie dwóch powiatów. Policjanci pracujący nad śledztwem dotyczącym

Policjanci z IV Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 3 osoby podejrzewane o kradzież w taksówce

Kilka dni temu policjanci z IV Komisariatu Policji w Krakowie zostali poinformowani o kradzieży portfela. We wskazanym w zgłoszeniu miejscu zastali kierowcę taksówki i trzech  pasażerów. Z relacji zgłaszającego wynikało,

Krakowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przewozili narkotyki. Jeden z nich posiadał również znaczne ilości środków odurzających w miejscu zamieszkania

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Patrol wywiadowców zauważył zaparkowany w osiedlu samochód. W środku siedziało kilku mężczyzn. Jeden z nich kilka razy wychodził z pojazdu udając się do pobliskiego

Odprawa roczna w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie

12 stycznia 2017 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyła się odprawa służbowa, na której podsumowano stan bezpieczeństwa w regionie, omówiono efekty pracy małopolskich policjantów w minionym roku, przedstawiono

Samochód wpadł do rowu. Za kółkiem pijany kierowca

Zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowania kolizji drogowej oraz kierowania bez uprawnień usłyszał 44-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w Podchybiu. Dyżurny policji otrzymał informacje, że