Zatrzymani pseudograficiarze

Zatrzymani pseudograficiarze

Krakowscy policjanci zatrzymali młodych mężczyzn, którzy zniszczyli elewację bloku w Podgórzu. Straty wyceniono na 1000 złotych. Ponadto w mieszkaniu jednego ze sprawców znaleziono marihuanę..

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Podgórzu. Przechodzień zatrzymał i poinformował przejeżdżający patrol policji z komisariatu V, że widział jak chwilę temu dwóch młodych mężczyzn malowało graffiti na ścianie bloku. Policjanci udali się we wskazane miejsce, gdzie zauważyli uciekające osoby. Uciekinierzy próbowali się schować w jednym z mieszkań bloku znajdującego się nieopodal miejsca zdarzenia.  Jak okazało się  później, było to miejsce zamieszkania jednego ze sprawców. W mieszkaniu tym znaleziono spraye oraz marihuanę. Mężczyźni, w wieku 17 i 18 lat zostali zatrzymani. Postawiono im zarzut posiadania środków odurzających (art. 62 UPN) – za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Jednemu z nich także zarzut uszkodzenia mienia (art. 288 KK) – za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Właściciel budynku wycenił straty na kwotę 1000 zł.

Previous Zlikwidowano plantację marihuany w powiecie wadowickim
Next Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

Może to Ci się spodoba

Złodziejska szajka

Policjanci z Komisariatu Policji V w Krakowie zatrzymali trzech sprawców, którzy od maja do października br. z placu budowy dokonali kradzieży kabli  elektrycznych na łączną wartość blisko 200 tysięcy złotych.

W odwecie za nieuregulowane sprawy finansowe uszkodzili trzy samochody – policjanci ustalili sprawców wandalizmu

Praca operacyjna brzeskich kryminalnych zaowocowała zatrzymaniem i rozliczeniem dwóch młodych mężczyzn, którzy uszkodzili trzy samochody. Sprawcy w odwecie za nieuregulowane sprawy finansowe porysowali kamieniem karoserie pojazdów. Straty sięgają ponad 5,5

Policjanci III Komisariatu Policji w Krakowie w jednym z mieszkań na Prądniku Czerwonym znaleźli dużą ilość narkotyków oraz poszukiwaną17-latkę, która uciekła z ośrodka szkolno – wychowawczego

Funkcjonariusze z III Komisariatu Policji w Krakowie rozpracowując przestępczość narkotykową na swoim terenie działania uzyskali informację, że w jednym z bloków na Czerwonym Prądniku  dochodzi do rozprowadzania środków odurząjących. Kilka

Kraków. 15 kg narkotyków, trzech zatrzymanych dilerów i osoby ukrywającej się od 13 lat

Zatrzymanie 3 dilerów narkotykowych oraz osoby ukrywającej się od 13 lat przez organami ścigania, a także zabezpieczenie ponad 15 kilogramów marihuany to efekt działań w ostatnich dniach krakowskich  policjantów zwalczających

Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie ujawnili niemal 2,5 kg suszu marihuany

Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie zatrzymali 26-letniego mieszkańca krakowskiego powiatu, który pod balkonem, w swoim miejscu zamieszkania przechowywał prawie 2,5 kg  suszu marihuany, pozwalających na uzyskanie ponad 5 tys.

Nietrzeźwy za kółkiem

Mając w wydychanym powietrzu ponad 1,5 promila alkoholu prowadził samochód osobowy. Stracił prawo jazdy, 5 tysięcy złotych i uprawnienia do prowadzenia wszelkich pojazdów. W jednym ze sklepów w Bogoniowicach podczas