Krakowscy policjanci zatrzymali mieszkaniowego włamywacza
Policjanci z Komisariatu Policji II w Krakowie zatrzymali 52-latka, który w sierpniu br. włamał się i okradł jedno z mieszkań na terenie Grzegórzek. Łupem złodzieja padł wówczas laptop oraz dwa telefony komórkowe o łącznej wartości 3700 zł. Funkcjonariusze zatrzymali włamywacza oraz odzyskali skradziony sprzęt.
17 sierpnia br. miało miejsce włamanie do jednego z mieszkań na terenie Grzegórzek. Z mieszkania skradziono wówczas m.in. laptop oraz dwa telefony komórkowe o łącznej wartości 3700 zł. Kradzież z włamaniem została zgłoszona w Komisariacie Policji II w Krakowie. Funkcjonariusze zajęli się sprawą i w toku dochodzenia jako sprawcę wytypowali 52-letniego mieszkańca Krakowa. Był on także osobą poszukiwaną do odbycia kary aresztu za wykroczenie.
27 września br. w godzinach porannych policjanci z Komisariatu Policji II w Krakowie pojechali do mieszkania w rejonie Kurdwanowa, w którym mógł przebywać poszukiwany. Kiedy dotarli pod wskazany adres zastali tam i wylegitymowali 52-latka. Ponieważ mężczyźnie przysługiwała możliwość wpłacenia grzywny w celu uniknięcia aresztu zdecydował się na skorzystanie z tej opcji. Na tym jednak nie zakończyły się jego perypetie w wymiarem sprawiedliwości. Kryminalni badając jego związek włamaniem w Grzegórzkach przeszukali mieszkanie 52-latka, gdzie znaleźli i zabezpieczyli dwa telefony komórkowe oraz laptop pochodzące z sierpniowej kradzieży. 52-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu przy ul. Lubicz w Krakowie. Mężczyzna usłyszał tam zarzut kradzieży z włamaniem, za co grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Źródło: Komenda miejska Policji w Krakowie
Może to Ci się spodoba
Nowotarscy policjanci zatrzymali dwóch Duńczyków, którzy napadli na 66 latkę
26 stycznia 2017 roku przed godziną 10:00 nowotarscy policjanci zatrzymali w Zakopanem dwóch obywateli Danii w wieku 39 i 40 lat, którzy wtargnęli do jednego z mieszkań na terenie Nowego Targu.
Policjanci z Dąbrowy Tarnowskiej zatrzymali 22-latka, u którego znaleziono broń i amunicję
16 marca br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej zatrzymali 22-letniego mieszkańca Radgoszczy , u którego w domu w trakcie przeszukania znaleziono 1 sztukę broni palnej tj.
Dwaj mężczyźni podejrzewani o przestępstwa przeciwko wolności i obyczajowości seksualnej w rękach olkuskich policjantów
Policjanci Wydziału Kryminalnego olkuskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o przestępstwa przeciwko wolności i obyczajowości seksualnej. Jeden z nich, 66–letni mieszkaniec gminy Klucze, przez Internet umawiał się na spotkanie z
20-latek zatrzymany z narkotykami
Analiza i ciągłe monitorowanie środowiska związanego z handlem narkotykami przynosi efekty w postacie udaremniania wprowadzania ich do obrotu. Długotrwała praca policjantów z VIII Komisariatu Policji w Krakowie dotycząca rozpracowania środowiska
Ustalono sprawcę dewastacji 28 samochodów osobowych w Krakowie
29 kwietnia br. około godz. 4:30 dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o odgłosach tłuczonego szkła na ul. Władysława Szafera w Krakowie. Policjanci, którzy przybyli na miejsce ujawnili, że n/n sprawca dokonał wybicia
Policjanci III Komisariatu Policji w Krakowie w jednym z mieszkań na Prądniku Czerwonym znaleźli dużą ilość narkotyków oraz poszukiwaną17-latkę, która uciekła z ośrodka szkolno – wychowawczego
Funkcjonariusze z III Komisariatu Policji w Krakowie rozpracowując przestępczość narkotykową na swoim terenie działania uzyskali informację, że w jednym z bloków na Czerwonym Prądniku dochodzi do rozprowadzania środków odurząjących. Kilka

