Policjanci z Dąbrowy Tarnowskiej zatrzymali 22-latka, u którego znaleziono broń i amunicję
16 marca br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej zatrzymali 22-letniego mieszkańca Radgoszczy , u którego w domu w trakcie przeszukania znaleziono 1 sztukę broni palnej tj. karabinek KBKS kaliber 5.6 mm. z celownikiem optycznym, magazynkiem i tłumikiem oraz 60 szt. amunicji kalibru 5,6 mm. Broń zabezpieczono, mężczyznę zatrzymano celem wykonania z jego udziałem czynności procesowych. Prokuratura Rejonowa w Dąbrowie Tarnowskiej przedstawiła mu zarzut z art. 263 par. 2 KK (posiadanie broni i amunicji bez zezwolenia) – grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.
Śledczy ustalają źródło pochodzenia broni oraz amunicji.
Może to Ci się spodoba
Zatrzymany za posiadanie środków odurzających
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został objęty dozorem policyjnym. To kolejna
Zatrzymany włamywacz do krakowskich apartamentów
Policjanci z I Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 38-letniego mieszkańca Krakowa, który przez kilka miesięcy trudnił się kradzieżami z włamaniem do apartamentów przeznaczonych do wynajmu. Mężczyzna usłyszał 12 zarzutów kradzieży
Kolejna osoba zajmująca się nielegalnym procederem rozliczona przez policjantów
Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą przedstawili zarzuty 52-letniej mieszkance gminy Szczurowa, która wytwarzała wyroby tytoniowe bez wymaganego zezwolenia. To już kolejna w tym tygodniu sprawa dotycząca nielegalnego towaru zrealizowana
Samochód wpadł do rowu. Za kółkiem pijany kierowca
Zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowania kolizji drogowej oraz kierowania bez uprawnień usłyszał 44-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w Podchybiu. Dyżurny policji otrzymał informacje, że
Zlikwidowano plantację marihuany w powiecie wadowickim
Blisko 150 krzewów konopi indyjskich, profesjonalny sprzęt do uprawy i 2,5 kg gotowego do sprzedaży narkotyku zabezpieczyli policjanci CBŚP z Bielska Białej przy wsparciu policjantów z KPP Wadowice w czasie
Miechów. Przewozili w samochodzie amfetaminę, zostali zatrzymani przez policjantów
Miechowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, kobietę i mężczyznę, którzy przewozili samochodem amfetaminę. Policjanci zabezpieczyli prawie 35 gramów narkotyku i przedstawili sprawcom zarzuty. Kilka dni temu miechowscy policjanci zatrzymali do kontroli

