Policjanci z Dąbrowy Tarnowskiej zatrzymali 22-latka, u którego znaleziono broń i amunicję
16 marca br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej zatrzymali 22-letniego mieszkańca Radgoszczy , u którego w domu w trakcie przeszukania znaleziono 1 sztukę broni palnej tj. karabinek KBKS kaliber 5.6 mm. z celownikiem optycznym, magazynkiem i tłumikiem oraz 60 szt. amunicji kalibru 5,6 mm. Broń zabezpieczono, mężczyznę zatrzymano celem wykonania z jego udziałem czynności procesowych. Prokuratura Rejonowa w Dąbrowie Tarnowskiej przedstawiła mu zarzut z art. 263 par. 2 KK (posiadanie broni i amunicji bez zezwolenia) – grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.
Śledczy ustalają źródło pochodzenia broni oraz amunicji.
Może to Ci się spodoba
Krakowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podczas zaplanowanej akcji zatrzymali dealera narkotykowego oraz jego kompana.
Policjanci z wydziału dw z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie systematycznie eliminują z przestrzeni publicznej zjawisko produkcji środków odurzających jak również handlu nimi. Dobre policyjne rozpoznanie przestępczego środowiska
Policjanci krakowskiej drogówki edukowali przedszkolaki z zakresu bezpieczeństwa
27 września br. policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, przyjęli zaproszenie salonu samochodowego, do uczestnictwa we wspólnym promowaniu wśród dzieci bezpieczeństwa na drogach. Policjanci spotkali się
Zdarzenie dwóch nietrzeźwych kierowców
W sobotę wieczorem na ul. Pasternik w Krakowie doszło do zdarzenia drogowego, w którym uczestniczyły pojazd osobowy oraz motocykl. Kierowcy tych pojazdów byli nietrzeźwi. Motocyklista miał blisko 1,4 promila a
Nowy Sącz. Promile za kółkiem
W miniony weekend sądeccy funkcjonariusze przerwali dalszą jazdę 3 nietrzeźwym kierującym. Rekordzista miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Kolejny raz przypominamy, że pijany kierowca swoim zachowaniem stwarza zagrożenie nie tylko
Policjanci III Komisariatu Policji w Krakowie w jednym z mieszkań na Prądniku Czerwonym znaleźli dużą ilość narkotyków oraz poszukiwaną17-latkę, która uciekła z ośrodka szkolno – wychowawczego
Funkcjonariusze z III Komisariatu Policji w Krakowie rozpracowując przestępczość narkotykową na swoim terenie działania uzyskali informację, że w jednym z bloków na Czerwonym Prądniku dochodzi do rozprowadzania środków odurząjących. Kilka
Zlikwidowano plantację marihuany w powiecie wadowickim
Blisko 150 krzewów konopi indyjskich, profesjonalny sprzęt do uprawy i 2,5 kg gotowego do sprzedaży narkotyku zabezpieczyli policjanci CBŚP z Bielska Białej przy wsparciu policjantów z KPP Wadowice w czasie

