Policjanci z Dąbrowy Tarnowskiej zatrzymali 22-latka, u którego znaleziono broń i amunicję

Policjanci z Dąbrowy Tarnowskiej zatrzymali 22-latka, u którego znaleziono broń i amunicję

16 marca br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji  w Dąbrowie Tarnowskiej zatrzymali 22-letniego mieszkańca Radgoszczy , u którego w domu w trakcie przeszukania znaleziono 1 sztukę broni palnej tj. karabinek KBKS kaliber 5.6 mm. z celownikiem optycznym, magazynkiem i tłumikiem oraz 60 szt. amunicji kalibru 5,6 mm. Broń zabezpieczono,  mężczyznę zatrzymano celem wykonania z jego udziałem czynności procesowych.  Prokuratura Rejonowa w Dąbrowie Tarnowskiej przedstawiła mu zarzut z art. 263 par. 2 KK (posiadanie broni i amunicji bez zezwolenia) – grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Śledczy ustalają źródło pochodzenia broni oraz amunicji.

Previous Policjanci z III Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 2 złodziei paliwa ze stacji benzynowych
Next Laureaci konkursu ,, Dzień Bezpiecznego Internetu’’ odwiedzili Komisariat Policji IV w Krakowie

Może to Ci się spodoba

Zatrzymany za posiadanie środków odurzających

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej Komendy Miejskiej Policji w Krakowie zatrzymali 30-letniego mężczyznę, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Mężczyzna usłyszał zarzuty i został objęty dozorem policyjnym. To kolejna

Zatrzymany włamywacz do krakowskich apartamentów

Policjanci z I Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 38-letniego mieszkańca Krakowa, który przez kilka miesięcy trudnił się kradzieżami  z włamaniem do apartamentów przeznaczonych do wynajmu. Mężczyzna usłyszał 12 zarzutów kradzieży

Kolejna osoba zajmująca się nielegalnym procederem rozliczona przez policjantów

Policjanci Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą przedstawili zarzuty 52-letniej mieszkance gminy Szczurowa, która wytwarzała wyroby tytoniowe bez wymaganego zezwolenia. To już kolejna w tym tygodniu sprawa dotycząca nielegalnego towaru zrealizowana

Samochód wpadł do rowu. Za kółkiem pijany kierowca

Zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowania kolizji drogowej oraz kierowania bez uprawnień usłyszał 44-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia w Podchybiu. Dyżurny policji otrzymał informacje, że

Zlikwidowano plantację marihuany w powiecie wadowickim

Blisko 150 krzewów konopi indyjskich, profesjonalny sprzęt do uprawy i 2,5 kg gotowego do sprzedaży narkotyku zabezpieczyli policjanci CBŚP z Bielska Białej przy wsparciu policjantów z KPP Wadowice w czasie

Miechów. Przewozili w samochodzie amfetaminę, zostali zatrzymani przez policjantów

Miechowscy policjanci zatrzymali dwie osoby, kobietę i mężczyznę, którzy przewozili samochodem amfetaminę. Policjanci zabezpieczyli prawie 35 gramów narkotyku i przedstawili sprawcom zarzuty.  Kilka dni temu miechowscy policjanci zatrzymali do kontroli