Policjanci z Dąbrowy Tarnowskiej zatrzymali 22-latka, u którego znaleziono broń i amunicję

Policjanci z Dąbrowy Tarnowskiej zatrzymali 22-latka, u którego znaleziono broń i amunicję

16 marca br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji  w Dąbrowie Tarnowskiej zatrzymali 22-letniego mieszkańca Radgoszczy , u którego w domu w trakcie przeszukania znaleziono 1 sztukę broni palnej tj. karabinek KBKS kaliber 5.6 mm. z celownikiem optycznym, magazynkiem i tłumikiem oraz 60 szt. amunicji kalibru 5,6 mm. Broń zabezpieczono,  mężczyznę zatrzymano celem wykonania z jego udziałem czynności procesowych.  Prokuratura Rejonowa w Dąbrowie Tarnowskiej przedstawiła mu zarzut z art. 263 par. 2 KK (posiadanie broni i amunicji bez zezwolenia) – grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Śledczy ustalają źródło pochodzenia broni oraz amunicji.

Previous Policjanci z III Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 2 złodziei paliwa ze stacji benzynowych
Next Laureaci konkursu ,, Dzień Bezpiecznego Internetu’’ odwiedzili Komisariat Policji IV w Krakowie

Może to Ci się spodoba

23-latek z amfetaminą i marihuaną zatrzymany przez bocheńskich policjantów

Policjanci wydziału kryminalnego z bocheńskiej policji zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu myślenickiego, który posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Dzień później w ręce policjantów wpadł również mężczyzna, który udzielał narkotyki zatrzymanemu

Policjanci z krakowskiego oddziału prewencji w drodze do służby zatrzymali nietrzeźwego kierowcę

Przedwczoraj w godzinach porannych, policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie podjęli interwencję jeszcze przed rozpoczęciem służby. Zatrzymali pojazd, który poruszał się w sposób wzbudzający podejrzenie, że jego kierowca jest

Uderzenie w szajkę pedofilską

W toku śledztwa Prokuratury Rejonowej Kraków Śródmieście – Wschód, a następnie Prokuratury Okręgowej w Krakowie, policjanci z komendy miejskiej i komendy wojewódzkiej w Krakowie zatrzymali 5 mężczyzn, którzy posiadali i

Powiat oświęcimski. Zlikwidowana duża, przydomowa plantacja marihuany

Oświęcimscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali  31 – letniego mężczyznę, który w dwóch przydomowych szklarniach prowadził nielegalną uprawę konopi indyjskich.  Likwidacja tak dużej plantacji uniemożliwiła wprowadzenie na czarny

20-latek zatrzymany z narkotykami

Analiza i ciągłe monitorowanie środowiska związanego z handlem narkotykami przynosi efekty w postacie udaremniania wprowadzania ich do obrotu. Długotrwała praca policjantów z VIII Komisariatu Policji w Krakowie dotycząca rozpracowania środowiska

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który podczas interwencji mierzył do nich z broni

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji zatrzymali 32-letniego mieszkańca Krakowa, który podczas interwencji mierzył do nich z broni, a następnie oddał z niej kilka strzałów. Mężczyzna został zatrzymany po pościgu, gdy