Dzielnicowi z V Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który we własnym mieszkaniu urządził plantację marihuany

Dzielnicowi z V Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który we własnym mieszkaniu urządził plantację marihuany

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Policjanci otrzymali informację, że jeden z mieszkańców krakowskiego Podgórza może zajmować się handlem narkotykami. Zebrane informację potwierdziły, że to 28-letni mężczyzna. Policjanci poszli pod wskazany adres. Gdy właściciel otworzył drzwi – policjantów już na progu uderzyła silna woń marihuany. Okazało się, że w środku znajdowała się mini szklarnia, w której rosły krzewy konopi indyjskiej. W pokoju na półce stały słoiki, w których znajdował się już gotowy susz marihuany. W mieszkaniu znajdowały się również akcesoria służące do rozdrabniania roślin tj. młynek oraz waga elektroniczna, zabezpieczono również gotówkę. W sumie zabezpieczono prawie 200 g gotowego narkotyku oraz rośliny w różnych fazach wzrostu.

28-latek został zatrzymany, mężczyzna usłyszał zarzuty uprawy i posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Poszukiwany 22-latek zatrzymany podczas interwencji
Next Zatrzymany za posiadanie środków odurzających

Może to Ci się spodoba

Zaatakowali pracownika ochrony gazem i maczetą. Zostali wczoraj zatrzymani przez policjantów z VI Komisariatu Policji w Krakowie

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali dwie osoby, które brały udział w pobiciu pracownika ochrony. Jeden z zatrzymanych usłyszał już zarzuty z art. 158. § 1 KK (Kto

Policjanci III Komisariatu Policji w Krakowie w jednym z mieszkań na Prądniku Czerwonym znaleźli dużą ilość narkotyków oraz poszukiwaną17-latkę, która uciekła z ośrodka szkolno – wychowawczego

Funkcjonariusze z III Komisariatu Policji w Krakowie rozpracowując przestępczość narkotykową na swoim terenie działania uzyskali informację, że w jednym z bloków na Czerwonym Prądniku  dochodzi do rozprowadzania środków odurząjących. Kilka

W odwecie za nieuregulowane sprawy finansowe uszkodzili trzy samochody – policjanci ustalili sprawców wandalizmu

Praca operacyjna brzeskich kryminalnych zaowocowała zatrzymaniem i rozliczeniem dwóch młodych mężczyzn, którzy uszkodzili trzy samochody. Sprawcy w odwecie za nieuregulowane sprawy finansowe porysowali kamieniem karoserie pojazdów. Straty sięgają ponad 5,5

Powiat oświęcimski. Zlikwidowana duża, przydomowa plantacja marihuany

Oświęcimscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali  31 – letniego mężczyznę, który w dwóch przydomowych szklarniach prowadził nielegalną uprawę konopi indyjskich.  Likwidacja tak dużej plantacji uniemożliwiła wprowadzenie na czarny

Nietrzeźwy kursant

Nietypowe zdarzenie tarnowscy policjanci odnotowali 10 marca 2017 roku w godzinach porannych. W Tarnowcu patrol Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Tarnowie na drodze wojewódzkiej W977 sprawdzał trzeźwość kierowców. Wśród kontrolowanych

Kolejny kierowca kierował po zażyciu narkotyku

Policjanci Komisariatu Policji VI w Krakowie zatrzymali 23- letniego mężczyznę, który kierował samochodem po zażyciu narkotyków. Badanie testerem wykazało obecność w organizmie krakowianina marihuany i amfetaminy. Mężczyźnie pobrano krew do