Trasa „Disney Księżniczki Koncert” już wkrótce odwiedzi Wrocław i Gdańsk. Bilety do magicznej krainy bajek są nadal dostępne!
Do największych polskich miast zawitała seria występów “Disney Księżniczki Koncert”. To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć na żywo piosenki, które poruszają i inspirują kolejne pokolenia. Magia Disneya zaczarowała już Kraków, Katowice oraz Warszawę, a w najbliższą niedzielę najsłynniejsze piosenki księżniczek zabrzmią na żywo we Wrocławiu.
Niesamowite historie księżniczek Disneya znane są na całym świecie. Ich bohaterki uczą jak pokonywać życiowe trudności, walczyć o siebie oraz przypominają o najważniejszych wartościach. To wszystko przy akompaniamencie ponadczasowych piosenek, będących bijącym sercem produkcji Disneya. Teraz nadarza się wyjątkowa okazja, aby usłyszeć je na własne uszy!
Utalentowana obsada z Sarą James na czele przypomni odbiorcom o bohaterstwie Pocahontas i Mulan, o rozterkach Ariel z „Małej syrenki” i relacji Elsy i Anny z „Krainy lodu”. Ponadto będzie można posłuchać utworów z „Vaiany: Skarbu oceanu”, „Zaplątanych” czy „Aladyna”. Na scenach pełne uroku kompozycje Disneya zaprezentują:
Wrocław: Sara James, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński
Gdańsk/Sopot: Justyna Bojczuk, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

Seria występów “Disney Księżniczki Koncert” to świetna okazja, aby sprawić niespodziankę najbliższym lub zrobić prezent samemu sobie i spełnić marzenie z dzieciństwa – odwiedzić magiczny świat bajek Disneya! Bilety od 119 PLN są dostępne na stronie www.disney księżniczki koncert.pl. W sprzedaży czekają również specjalne pakiety rodzinne w atrakcyjnych cenach. Ilość miejsc jest ograniczona. Nie zwlekaj i uczcij zbliżający się dzień dziecka!
Bilety dostępne w sprzedaży na http://www.disneyksiezniczki.pl.
Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin
Może to Ci się spodoba
Internauci czytają coraz więcej książek
Od stycznia do końca września 2016 roku w mediach społecznościowych pojawiło się 58 tys. deklaracji o trwających, planowanych lub przeczytanych książkach. To ponad dwa razy więcej niż w tym samym okresie 2014 roku
Przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie powstał hotel dla rodzin małych pacjentów
Na krakowskim Prokocimiu wybudowano pierwszy w Polsce Dom Ronalda McDonalda. Z nowoczesnego hotelu liczącego 20 pokoi będą mogli bezpłatnie korzystać rodzice i opiekunowie pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Nowoczesny obiekt pozwoli zapewnić młodym
78. rok akademicki Politechniki Krakowskiej
8 wydziałów, 33 kierunki kształcenia w języku polskim i 8 w języku angielskim. Ok. 14 tys. studentów na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia oraz doktoranckich i podyplomowych.
Dzień Strażaka w Szkole Aspirantów PSP w Krakowie
W różnych miejscach w Małopolsce trwają obchody Dnia Strażaka. Dziś uroczysta zbiórka z tej właśnie okazji odbyła się w krakowskiej Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej. W wydarzeniu uczestniczył wojewoda małopolski
41. rocznica Porozumień Sierpniowych
31 sierpnia 1980 roku powstała NSZZ „Solidarność”. W krakowskich uroczystościach upamiętniających podpisanie Porozumień Sierpniowych w imieniu wojewody małopolskiego Łukasza Kmity uczestniczył I wicewojewoda Józef Leśniak. Uroczystości rozpoczęły się od złożenia
W 21 szkołach ruszył projekt Małopolska Chmura Edukacji
Program Małopolskiej Chmury Edukacyjnej ma umożliwić uczniom kontakt z uczelnią, zmniejszyć wykluczenie edukacyjne poza dużymi miastami i zainteresować kierunkami studiów zgodnymi ze specjalizacją regionu. W pilotażu bierze udział 21 szkół ponadgimnazjalnych z Małopolski. Zdaniem ekspertów

