Trasa „Disney Księżniczki Koncert” już wkrótce odwiedzi Wrocław i Gdańsk. Bilety do magicznej krainy bajek są nadal dostępne!
Do największych polskich miast zawitała seria występów “Disney Księżniczki Koncert”. To niepowtarzalna okazja, by usłyszeć na żywo piosenki, które poruszają i inspirują kolejne pokolenia. Magia Disneya zaczarowała już Kraków, Katowice oraz Warszawę, a w najbliższą niedzielę najsłynniejsze piosenki księżniczek zabrzmią na żywo we Wrocławiu.
Niesamowite historie księżniczek Disneya znane są na całym świecie. Ich bohaterki uczą jak pokonywać życiowe trudności, walczyć o siebie oraz przypominają o najważniejszych wartościach. To wszystko przy akompaniamencie ponadczasowych piosenek, będących bijącym sercem produkcji Disneya. Teraz nadarza się wyjątkowa okazja, aby usłyszeć je na własne uszy!
Utalentowana obsada z Sarą James na czele przypomni odbiorcom o bohaterstwie Pocahontas i Mulan, o rozterkach Ariel z „Małej syrenki” i relacji Elsy i Anny z „Krainy lodu”. Ponadto będzie można posłuchać utworów z „Vaiany: Skarbu oceanu”, „Zaplątanych” czy „Aladyna”. Na scenach pełne uroku kompozycje Disneya zaprezentują:
Wrocław: Sara James, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński
Gdańsk/Sopot: Justyna Bojczuk, Paulina Grochowska, Zofia Nowakowska, Sylwia Przetak, Maciej Pawlak, Marcin „Sosna” Sosiński

Seria występów “Disney Księżniczki Koncert” to świetna okazja, aby sprawić niespodziankę najbliższym lub zrobić prezent samemu sobie i spełnić marzenie z dzieciństwa – odwiedzić magiczny świat bajek Disneya! Bilety od 119 PLN są dostępne na stronie www.disney księżniczki koncert.pl. W sprzedaży czekają również specjalne pakiety rodzinne w atrakcyjnych cenach. Ilość miejsc jest ograniczona. Nie zwlekaj i uczcij zbliżający się dzień dziecka!
Bilety dostępne w sprzedaży na http://www.disneyksiezniczki.pl.
Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin
Może to Ci się spodoba
Wizyta dyplomatów ze Słowacji
Wojewoda małopolski Łukasz Kmita spotkał się z ambasadorem Republiki Słowackiej w Warszawie Andrejem Drobą, konsulem generalnym Republiki Słowackiej w Krakowie Tomášem Kašajem oraz przewodniczącym Urzędu dla Słowaków żyjących za granicą
3 wyjątkowe miasta, które musisz odwiedzić!
Planujesz podróż i za cel wyprawy chcesz wybrać mniej popularne kierunki, które zachwycają różnorodnością i niepowtarzalnym klimatem? Sprawdź nasze trzy propozycje miejsc o wyjątkowym charakterze, które zapewnią Ci niezapomniane wrażenia.
Przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie powstał hotel dla rodzin małych pacjentów
Na krakowskim Prokocimiu wybudowano pierwszy w Polsce Dom Ronalda McDonalda. Z nowoczesnego hotelu liczącego 20 pokoi będą mogli bezpłatnie korzystać rodzice i opiekunowie pacjentów Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Nowoczesny obiekt pozwoli zapewnić młodym
Inauguracja 659. roku akademickiego Uniwersytetu Jagiellońskiego
Studiowanie czas zacząć! W uroczystej – 659. – inauguracji roku akademickiego 2022/2023 Uniwersytetu Jagiellońskiego uczestniczył II wicewojewoda małopolski Mateusz Małodziński, który przekazał list od ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka.
77. Rocznica likwidacji „Zigeunerlager” w KL Auschwitz-Birkenau
W Europejski Dzień Pamięci o Holokauście Romów, na terenie byłego niemieckiego obozu KL Auschwitz-Birkenau odbyły się uroczystości z okazji 77. rocznicy likwidacji Zigeunerlager. Obóz ten pochłonął 4300 Romów i Sinti.
Światowe Dni Młodzieży – pamiętamy
W 2016 r. Kraków zamienił się w miejsce spotkań młodzieży z całego świata. Ukochane miasto papieża Jana Pawła II gościło 31. Światowe Dni Młodzieży. Otwarta dzisiaj w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim


0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!