12 000 światłowodów i więcej innowacji w gabinecie dobrego stomatologa w Krakowie

12 000 światłowodów i więcej innowacji w gabinecie dobrego stomatologa w Krakowie

Specjalne szczoteczki, pasty i paski wybielające oraz preparaty hamujące osadzanie się kamienia, pomagają w uzyskaniu ładnych, białych zębów. Zwolennicy naturalnych sposobów radzą używać do rozjaśniania sody oczyszczonej, soku z cytryny lub naświetlania lampami. Na profesjonalne wybielanie zębów można zapisać się do gabinetu dentystycznego. Jakich sposobów na ładny uśmiech używa dobry stomatolog w Krakowie?

Trzy korzyści z wybielania zębów u dobrego stomatologa

Stomatolodzy w pracy z pacjentami coraz częściej wspomagają się technologią. Dzięki zastosowaniu jednocześnie lampy do rozjaśniania i preparatu, który penetruje wnętrze zębów, wybielanie przeskoczyło na wyższy poziom. Przede wszystkim – jest bezpieczne! Szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe i podczerwone całkowicie zniwelowano. System filtracji pozostawia jedynie zogniskowany strumień zimnego, niebiesko-cyjanowego światła. Po drugie, rezultat jest natychmiastowy, a po trzecie – efekt wybielenia utrzymuje się przez około 3 lata, w zależności od diety, innych zabiegów oraz palenia tytoniu. W gabinecie dobry stomatolog kraków stosuje lampę wybielającą, która wydziela intensywne niebieskie światło, filtrowane przez ponad 12 000 światłowodów i 30 warstw specjalistycznych filtrów.

Więcej nowoczesności do dyspozycji stomatologa i pacjentów

Nowoczesne technologie służą do zintensyfikowania efektów i jednocześnie zwiększają bezpieczeństwo. Ładny uśmiech nie powinien być okupiony dyskomfortem pacjenta. Wszystkie zabiegi stomatologiczne: leczenie kanałowe, estetyczne wypełnienia, zakładanie licówek, ekstrakcja i wybielanie zębów są bezbolesne, gdy stosuje się umiejętnie zdobycze techniki.

Doskonale przygotowany do wykonywania zawodu i doświadczony dentysta przy każdej sposobności, podnosi kwalifikacje o szczebel wyżej. Chętnie poznaje i wprowadza do swojego gabinetu nowości oraz jest otwarty na innowacyjne rozwiązania, stosowane w branży. Aby je skutecznie wdrożyć, medyk bierze udział w krajowych i zagranicznych szkoleniach, ważniejszych konferencjach i seminariach międzynarodowych. Naprawdę dobry stomatolog Kraków, ze stopniem doktora nauk medycznych to adres, który warto zapamiętać!

Skanowanie 3D zębów i rewolucyjne nakładki ortodontyczne

Dobry stomatolog Kraków ma do dyspozycji analizę uzębienia pacjenta nie w dwóch, a w trzech wymiarach! Nakładki ortodontyczne wprowadziły rewolucję w usługach stomatologicznych, szczególnie jeśli zabieg połączy się z trójwymiarowym skanowaniem i wizualizacją zębów. Technologia 3D pozwala znacznie lepiej zdiagnozować problemy ze zgryzem niż tradycyjne, dwuwymiarowe zdjęcie rentgenowskie. Skanowanie 3D stosuje się w protetyce, a dzięki tej technologii przygotowywane są protezy, które doskonale pasują.

Nowoczesne gabinety stomatologiczne powstają z myślą o osobach, które pragną w kompleksowy sposób zadbać o zdrowe, piękne zęby i nie boją się dentysty. Leczenie bez bólu i natychmiastowy efekt zabiegów estetycznych to powód do zadowolenia dla pacjenta i lekarza!

Previous Pyszne sushi na lunch. Dlaczego to świetny pomysł?
Next Psychologia – królowa nauk społecznych

Może to Ci się spodoba

Kolory w salonie – bezpieczne, ciepłe, a może nowoczesne?

Czy najlepsze kolory do salonu są bezpieczne i neutralne? Niekoniecznie! Pokażemy Ci, jak wybrać odpowiednie kolory do salonu. Podpowiadamy również, jak dobrać kolor ścian i podłóg w salonie. Jak wybrać

Czy meble od producenta są lepsze niż ze sklepu meblowego

Aranżacja mieszkania to niełatwe zadanie. Szczególnie na etapie wyboru mebli. Oferta sklepów Internetowych i stacjonarnych jest tak ogromna, że nietrudno o prawdziwy zawrót głowy. Niektórzy decydują się na wybór mebli

Warsztaty w IPN

W dniu 15 maja 2017 r. , w siedzibie IPN Biuro Edukacji Narodowej Centrum Edukacyjne Przystanek Historia w Krakowie przy ul. Dunajewskiego 8 odbyły się warsztaty  do konkursu „Policjanci w służbie

Wizyta ambasadora Ukrainy

Z wizytą w Krakowie przebywa ambasador Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej Wasyl Zwarycz. Odebrał on przyznany przez Federację Regionalnych Związków Gmin i Powiatów Rzeczypospolitej Polskiej tytuł Człowiek Roku 2022 przyznany narodowi

Policjanci zalecają ostrożność przy zakupach w sieci

Wraz z rozwojem techniki i powszechnym  dostępem do sieci  klienci coraz częściej robią zakupy  przez Internet. Jak wszyscy wiemy, wiąże się to z możliwością zakupów  bez konieczności wychodzenia z domu.

Dlaczego warto skorzystać z parkingu płatnego przy lotnisku?

Korzystanie z płatnego parkingu przy Lotnisku w Balicach ma bardzo dużo zalet, które przekonują podróżnych do wyboru takiego rozwiązania. Mowa tutaj nie tylko o kwestiach bezpieczeństwa, ale też o komforcie.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź