Automatycznie kwitnące nasiona konopi FastBuds

To bez wątpienia światowy lider wśród banków nasion konopi indyjskich. Ma w swojej ofercie zarówno nasiona feminizowane, jak również autokwitnące. FastBuds powstał w Los Angeles w 2010 roku, a następnie został przeniesiony do Hiszpanii.

Najwyższa jakość z Kalifornii

FastBuds od początku istnienia, czyli od 2010 roku, oferuje jedne z najlepszych nasion marihuany autoflowering. Oferta tego renomowanego seed banku dedykowana jest nie tylko kolekcjonerom, ale również growerom, którzy stawiają zarówno na uprawę indoor, jak i outdoor.

Wszystko oczywiście w myśl zasady „dużo i szybko znaczy dobrze”. Nie są to oczywiście rzucone na wiatr słowa, ani też chwyt marketingowy tego producenta.

Fastbuds oferuje bowiem kultowe odmiany konopi indyjskich z Kalifornii, które są genetycznie zmodyfikowane w taki sposób, że faktycznie charakteryzują się bardzo szybkim okresem kwitnienia oraz naprawdę obfitymi plonami.

Odporne, mocne i smaczne…

Dla banku nasion FatBuds od zawsze priorytetem była i jest najwyższa jakość autokwitnących szczepów konopi indyjskich. Wprawdzie ten kalifornijsko-hiszpański producent oferuje klasyczne odmiany marihuany, to jednak wyróżniają się one naprawdę dużą mocą, ze względu na wysoką zawartość psychoaktywnego związku THC niż zazwyczaj.

Na tym jednak nie koniec. Atutem oferowanych przez FastBuds nasion konopi jest genetyka ruderalis. Wszystko za sprawą wszczepienia genu cannabis ruderalis – odmiany konopi rosnącej w surowym klimacie Syberii.

Efekt? Odmiany marihuany tego producenta charakteryzują się naprawdę dużą odpornością na surowe warunki klimatyczne takie jak m.in.: wiatr, deszcz, wilgoć czy nawet przymrozki.

Najmocniejsze odmiany marihuany

FastBuds może się poszczycić naprawdę szerokim wachlarzem wyjątkowo mocnych odmian konopi indyjskich. To propozycja wyłącznie dla tych, którzy mają wyjątkowo dużą tolerancję na psychoaktywne THC.

Warto tu wymienić 6 najmocniejszych odmian konopi indyjskich od FastBuds, według kryterium od najwyższego stężenia THC:

Gorilla Cookies Auto – 27% THC

Strawberry Banana Auto – 27% THC

Strawberry Pie Auto – 26% THC

Gelato Auto – 26% THC

Wedding Glue Auto – 26% THC

Purple Punch Auto – 24% THC

Mimosa Cake Auto – 26% THC.

Ta lista wyjątkowo mocnych odmian jest znacznie dłuższa. Warto zatem bliżej się przyjrzeć ofercie FastBuds, której nasiona są dostęne u autoryzowanych polskich dystrybutorów.

Previous Usługi prawnicze i administracyjne w Krakowie
Next Kiedy wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego jest korzystniejsze?

Może to Ci się spodoba

Alkoholizm w rodzinie – czym jest i jak temu zaradzić?

Światowa Organizacja Zdrowia uznała alkoholizm za chorobę wiele lat temu. Znany był również jako zespół zależności alkoholowej (lub choroba alkoholowa) i został uwzględniony w Międzynarodowej Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów

Rusza budowa nowego komisariatu policji w Krakowie

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie zawarła z wykonawcą umowę na budowę nowej siedziby komisariatu V w Krakowie. Komisariat obsługujący dzielnice Dębniki, Łagiewniki i Podgórze będzie miał siedzibę przy zbiegu ulic

Otwarcie jubileuszowych Targów Sztuki Ludowej w Krakowie

II wicewojewoda małopolski Ryszard Pagacz wziął udział w oficjalnym otwarciu dorocznych Międzynarodowych Targów Sztuki Ludowej, odbywających się od 14 do 29 sierpnia na Rynku Głównym w Krakowie. W tym roku,

Policjanci zalecają ostrożność przy zakupach w sieci

Wraz z rozwojem techniki i powszechnym  dostępem do sieci  klienci coraz częściej robią zakupy  przez Internet. Jak wszyscy wiemy, wiąże się to z możliwością zakupów  bez konieczności wychodzenia z domu.

Szkodliwe nawyki dotyczące włosów: Co szkodzi naszym włosom?

Każda z nas marzy o pięknych włosach. Nasze włosy muszą być lśniące i zdrowe. Używamy wielu produktów, aby nasze włosy były lśniące i zdrowe. Odżywki, pianki, balsamy i odżywki to

Pyszne sushi na lunch. Dlaczego to świetny pomysł?

Lunch jest posiłkiem, który większość z nas spożywa podczas przerwy w pracy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzają się wszelkie dania do zjedzenia „na szybko”, których nie trzeba dodatkowo podgrzewać. Oprócz

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź