Automatycznie kwitnące nasiona konopi FastBuds

To bez wątpienia światowy lider wśród banków nasion konopi indyjskich. Ma w swojej ofercie zarówno nasiona feminizowane, jak również autokwitnące. FastBuds powstał w Los Angeles w 2010 roku, a następnie został przeniesiony do Hiszpanii.

Najwyższa jakość z Kalifornii

FastBuds od początku istnienia, czyli od 2010 roku, oferuje jedne z najlepszych nasion marihuany autoflowering. Oferta tego renomowanego seed banku dedykowana jest nie tylko kolekcjonerom, ale również growerom, którzy stawiają zarówno na uprawę indoor, jak i outdoor.

Wszystko oczywiście w myśl zasady „dużo i szybko znaczy dobrze”. Nie są to oczywiście rzucone na wiatr słowa, ani też chwyt marketingowy tego producenta.

Fastbuds oferuje bowiem kultowe odmiany konopi indyjskich z Kalifornii, które są genetycznie zmodyfikowane w taki sposób, że faktycznie charakteryzują się bardzo szybkim okresem kwitnienia oraz naprawdę obfitymi plonami.

Odporne, mocne i smaczne…

Dla banku nasion FatBuds od zawsze priorytetem była i jest najwyższa jakość autokwitnących szczepów konopi indyjskich. Wprawdzie ten kalifornijsko-hiszpański producent oferuje klasyczne odmiany marihuany, to jednak wyróżniają się one naprawdę dużą mocą, ze względu na wysoką zawartość psychoaktywnego związku THC niż zazwyczaj.

Na tym jednak nie koniec. Atutem oferowanych przez FastBuds nasion konopi jest genetyka ruderalis. Wszystko za sprawą wszczepienia genu cannabis ruderalis – odmiany konopi rosnącej w surowym klimacie Syberii.

Efekt? Odmiany marihuany tego producenta charakteryzują się naprawdę dużą odpornością na surowe warunki klimatyczne takie jak m.in.: wiatr, deszcz, wilgoć czy nawet przymrozki.

Najmocniejsze odmiany marihuany

FastBuds może się poszczycić naprawdę szerokim wachlarzem wyjątkowo mocnych odmian konopi indyjskich. To propozycja wyłącznie dla tych, którzy mają wyjątkowo dużą tolerancję na psychoaktywne THC.

Warto tu wymienić 6 najmocniejszych odmian konopi indyjskich od FastBuds, według kryterium od najwyższego stężenia THC:

Gorilla Cookies Auto – 27% THC

Strawberry Banana Auto – 27% THC

Strawberry Pie Auto – 26% THC

Gelato Auto – 26% THC

Wedding Glue Auto – 26% THC

Purple Punch Auto – 24% THC

Mimosa Cake Auto – 26% THC.

Ta lista wyjątkowo mocnych odmian jest znacznie dłuższa. Warto zatem bliżej się przyjrzeć ofercie FastBuds, której nasiona są dostęne u autoryzowanych polskich dystrybutorów.

Previous Usługi prawnicze i administracyjne w Krakowie
Next Kiedy wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego jest korzystniejsze?

Może to Ci się spodoba

Porozumienie Akademii Górniczo- Hutniczej i Komendy Miejskiej Policji w Krakowie

Rektor Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie prof. Tadeusz Słomka oraz Komendant Miejski Policji w Krakowie insp. Rafał Leśniak podpisali dzisiaj porozumienie w sprawie współdziałania w zakresie zapewnienia porządku i bezpieczeństwa na

Działania przeciwpowodziowe na terenie Kraków – Bieżanów

W ostatnich dniach na terenie Krakowa i Powiatu Krakowskiego doszło do intensywnych opadów atmosferycznych, na których skutek doszło do zalania i podtopienia wielu terenów miasta Krakowa. W szczególności ucierpiała dzielnica

Czym się kierować wynajmując mieszkanie w Kielcach?

Kielce są najważniejszym ośrodkiem turystycznym i gospodarczym położonym w samym sercu Gór Świętokrzyskich. W porównaniu do lat wcześniejszych widoczny jest wzrost zainteresowania nieruchomościami w tym rejonie. Ponad 40% kupionych lokali

Obalam najczęstsze mity na temat dotacji unijnych

Na temat funduszy europejskich przez lata powstało wiele mitów. Ubiegając się o wsparcie unijne powinieneś opierać się tylko na sprawdzonych informacjach. Fałszywe dane mogą utrudnić otrzymanie dofinansowania lub to, czy

Jak zrobić oczko wodne z wodospadem?

Wykonanie oczka wodnego z wodospadem własnymi rękami jest dość łatwe – potrzebujesz tylko trzech głównych elementów: zbiornika magazynowego, pompy i zasilacza. A nawet najmniejszy wodospad, umiejętnie wpisany w krajobraz letniego

Sofy w stylu Chesterfield do angielskiego salonu

Trend na pikowane skórzane sofy z charakterystycznymi podłokietnikami powraca i można je znaleźć we wnętrzach w wielu stylach. Nie jest to jednak nowy wynalazek, ponieważ ich historia liczy sobie ponad

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź