Automatycznie kwitnące nasiona konopi FastBuds

To bez wątpienia światowy lider wśród banków nasion konopi indyjskich. Ma w swojej ofercie zarówno nasiona feminizowane, jak również autokwitnące. FastBuds powstał w Los Angeles w 2010 roku, a następnie został przeniesiony do Hiszpanii.

Najwyższa jakość z Kalifornii

FastBuds od początku istnienia, czyli od 2010 roku, oferuje jedne z najlepszych nasion marihuany autoflowering. Oferta tego renomowanego seed banku dedykowana jest nie tylko kolekcjonerom, ale również growerom, którzy stawiają zarówno na uprawę indoor, jak i outdoor.

Wszystko oczywiście w myśl zasady „dużo i szybko znaczy dobrze”. Nie są to oczywiście rzucone na wiatr słowa, ani też chwyt marketingowy tego producenta.

Fastbuds oferuje bowiem kultowe odmiany konopi indyjskich z Kalifornii, które są genetycznie zmodyfikowane w taki sposób, że faktycznie charakteryzują się bardzo szybkim okresem kwitnienia oraz naprawdę obfitymi plonami.

Odporne, mocne i smaczne…

Dla banku nasion FatBuds od zawsze priorytetem była i jest najwyższa jakość autokwitnących szczepów konopi indyjskich. Wprawdzie ten kalifornijsko-hiszpański producent oferuje klasyczne odmiany marihuany, to jednak wyróżniają się one naprawdę dużą mocą, ze względu na wysoką zawartość psychoaktywnego związku THC niż zazwyczaj.

Na tym jednak nie koniec. Atutem oferowanych przez FastBuds nasion konopi jest genetyka ruderalis. Wszystko za sprawą wszczepienia genu cannabis ruderalis – odmiany konopi rosnącej w surowym klimacie Syberii.

Efekt? Odmiany marihuany tego producenta charakteryzują się naprawdę dużą odpornością na surowe warunki klimatyczne takie jak m.in.: wiatr, deszcz, wilgoć czy nawet przymrozki.

Najmocniejsze odmiany marihuany

FastBuds może się poszczycić naprawdę szerokim wachlarzem wyjątkowo mocnych odmian konopi indyjskich. To propozycja wyłącznie dla tych, którzy mają wyjątkowo dużą tolerancję na psychoaktywne THC.

Warto tu wymienić 6 najmocniejszych odmian konopi indyjskich od FastBuds, według kryterium od najwyższego stężenia THC:

Gorilla Cookies Auto – 27% THC

Strawberry Banana Auto – 27% THC

Strawberry Pie Auto – 26% THC

Gelato Auto – 26% THC

Wedding Glue Auto – 26% THC

Purple Punch Auto – 24% THC

Mimosa Cake Auto – 26% THC.

Ta lista wyjątkowo mocnych odmian jest znacznie dłuższa. Warto zatem bliżej się przyjrzeć ofercie FastBuds, której nasiona są dostęne u autoryzowanych polskich dystrybutorów.

Previous Usługi prawnicze i administracyjne w Krakowie
Next Kiedy wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego jest korzystniejsze?

Może to Ci się spodoba

Leczenie łysienia – Laser do stymulacji wzrostu włosów

Laserowe leczenie łysienia może być rozwiązaniem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy cierpią z powodu nadmiernego wypadania włosów. Moc lasera frakcyjnego działa bezpośrednio na mieszki włosowe i stymuluje mikrokrążenie.

Czy meble od producenta są lepsze niż ze sklepu meblowego

Aranżacja mieszkania to niełatwe zadanie. Szczególnie na etapie wyboru mebli. Oferta sklepów Internetowych i stacjonarnych jest tak ogromna, że nietrudno o prawdziwy zawrót głowy. Niektórzy decydują się na wybór mebli

IV edycja akcji „sadziMY”

– Każde zasadzone drzewo to ochrona klimatu – akcentował prezydent Andrzej Duda podczas IV edycji ogólnopolskiej akcji sadzenia drzew #sadziMY. Wskazywał, że akcja jest elementem polityki ochrony klimatu. W tym roku Andrzej

Arcybiskup Piero Marini z tytułem doktora honoris causa Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

Był jednym z najbliższych współpracowników św. Jana Pawła II. Jako Mistrz Papieskich Ceremonii Liturgicznych towarzyszył Ojcowi Świętemu w 50 podróżach do Włoch oraz 80 podróżach apostolskich poza Włochy, odwiedzając ponad

Profesjonalna pomoc drogowa, czyli to, czego potrzebuje każdy kierowca

Czy każdemu kierowcy potrzebna jest pomoc drogowa? Tak – nawet ci, którzy uchodzą za wytrawnych kierowców, nie będą w stanie zapobiec awarii na drodze. A w takiej sytuacji pomoc drogowa

Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

Wczoraj przypadała  226. rocznica uchwalenia przez rząd Rzeczpospolitej Obojga Narodów pierwszej w Europie Ustawy Zasadniczej. Konstytucja 3 Maja była aktem prawnym, który w ówczesnej formie miał za zadanie łączyć, często

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź