Luksusowe apartamenty w centrum Krakowa

Luksusowe apartamenty w centrum Krakowa

Kraków to bez wątpienia magiczne miasto, która jak magnes przyciąga turystów nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Planując wypad do stolicy Małopolski, warto pomyśleć o komfortowym noclegu w samym sercu Starego Miasta. Podpowiadamy, gdzie spać i co zwiedzić podczas weekendowego wypadu do Krakowa.

Luksusowe apartamenty w centrum Krakowa

Nawet jeśli wyjeżdżamy zaledwie na kilka dni, powinniśmy zadbać o to, aby czuć się komfortowo tam, gdzie się zatrzymujemy. Apartamenty Fragola w Krakowie to doskonałe miejsce, które sprawdzi się zarówno na weekend, jak też na dłuższy pobyt.

Doskonała lokalizacja wszystkich apartamentów (w Centrum oraz blisko legendarnego krakowskiego Kazimierza, a także nieopodal od Plant Krakowskich i Barbakanu) stanowi świetną bazę wypadową do zwiedzania największych atrakcji Krakowa. Luksusowy apartament w zabytkowej kamienicy pozwala poczuć niepowtarzalny klimat Krakowa. Są to apartamenty o wysokim standardzie, wyposażone we wszelkie niezbędne sprzęty. Ekskluzywne wnętrza zaspokoją gust najbardziej wymagających gości.

Niektóre apartamenty posiadają tarasy. Ponadto dostępne są apartamenty z jacuzzi i bezpośrednim widokiem na Rynek. Z powodzeniem możesz wybrać taki apartament, który zaspokoi wszystkie twoje potrzeby.

Co zwiedzać, zatrzymując się w samym sercu Starego Miasta?

Wynajem krótkoterminowy luksusowego apartamentu w odrestaurowanej kamienicy daje dużo możliwości. W kilka chwil można znaleźć się na Starym Rynku, dotrzeć na Wawel, czy odetchnąć na Plantach. Tak naprawdę położenie blisko Centrum pozwala na bezproblemowe korzystanie z największych i najważniejszych atrakcji Krakowa.

Bez wątpienia należą do nich:

  • Kościół Mariacki – warto obejrzeć Bazylikę nie tylko z zewnątrz, ale również zajrzeć do jej wnętrza. Na uwagę bezsprzecznie zasługuje imponujący ołtarz autorstwa samego Wita Stwosza, wykonany przez artystę w XV wieku.
  • Sukiennice – jest to symbol Krakowa. Niegdyś sprzedawano tu różne wyroby. Obecnie można kupić pamiątki. Ponadto na piętrze Sukiennic mieści się oddział Muzeum Narodowego, a mianowicie Galeria Polskiego Malarstwa i Rzeźby XIX wieku.
  • Wawel – to miejsce, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Zamek na Wawelu był siedzibą władców Polski. Warto zwiedzić jego imponujące wnętrza.
  • Kazimierz – przed wieloma laty Kazimierz był odrębnym miastem. Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dzielnic Krakowa. W obrębie Kazimierza (dzielnicy żydowskiej) natknąć się można na liczne świątynie (kościoły i bożnice).
  • Ulica Floriańska – ulica ta nosi swoją nazwę od 700 lat, a ponadto jako jedyna pozostała w takim samym kształcie przez stulecia.
  • Smok Wawelski – zwiedzanie Krakowa nie może się obyć bez Smoka Wawelskiego. Stojąca przed wejściem do jamy rzeźba (ziejąca ogniem co kilka minut) została wykonana przez Bronisława Chromego, a stanęła w tym miejscu w 1972 roku.
Previous Podajniki pustych palet kluczowe dla lepszej wydajności procesów paletyzacji w linii produkcyjnej
Next Atrakcje na urodziny dziecka

Może to Ci się spodoba

Zdrowe nawilżanie powietrza czyli nawilżacze powietrza i ich prozdrowotne właściwości

Chcemy czuć się jak w domu. Dobra jakość powietrza jest kluczem do osiągnięcia tego celu. Ważne jest nie tylko usuwanie zanieczyszczeń, ale także temperatura i wilgotność względna. Jest to szczególnie

Olkusz. Handel nielegalną odzieżą

Ponad 900 sztuk odzieży z podrobionymi znakami towarowymi znanych firm ujawnili i  zabezpieczyli pod koniec stycznia 2017r. Policjanci z Referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu

Benefit w postaci owoców dla pracowników – poznaj jego zalety!

Istnieje wiele sposobów na zmotywowanie lub wynagrodzenie pracowników. Do niedawna najpopularniejszą metodą była premia lub podwyżka, jednak obecnie pracodawcy szukają nieraz bardziej kreatywnych i nieoczywistych sposobów. Jednym z nich może

Sukces małopolskich policjantów na III Ogólnopolskich Zawodach Narciarskich dla funkcjonariuszy Policji

W dniach 9 – 10 marca 2017 roku na stacji narciarskiej Czorsztyn – Ski w Kluszkowcach  miała miejsce trzecia edycja Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich dla funkcjonariuszy Policji. Zawody objęte zostały patronatem

Dni Bezpiecznego Internetu

W ramach obchodów Dni Bezpiecznego Internetu (Tygodnia Bezpiecznego Internetu) w 2017 roku obchodzonego pod hasłem „Razem zmieniamy Internet na lepsze”, policjanci Wydziału Prewencji KWP w Krakowie wspólnie z dyrekcją oraz

Monitorowanie drogowego przewozu towarów

14 kwietnia 2017 roku w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, odbyło się drugie robocze spotkanie przedstawicieli Izby Administracji Skarbowej w Krakowie oraz Wydziału Ruchu Drogowego KWP w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź