Małopolska Konferencja Publicznych Służb Zatrudnienia

Małopolska Konferencja Publicznych Służb Zatrudnienia

W murach Opery Krakowskiej gościła dzisiaj Małopolska Konferencja Publicznych Służb Zatrudnienia. W imieniu wojewody małopolskiego Łukasza Kmity w wydarzeniu uczestniczył II wicewojewoda małopolski Ryszard Pagacz.

– Praca, jak napominał kiedyś św. Jan Paweł II, to dobro. Dobro, które pozwala wyrażać godność człowieka i pomnażać je. To także pewna droga, którą przebywa człowiek, doskonaląc się i poszukując możliwości rozwoju. Dziękuję za Państwa wkład w tworzenie drogowskazów będących dla Małopolan pomocą w poruszaniu się po tej właśnie drodze – mówi II wicewojewoda Ryszard Pagacz, który przekazał odznaczenia państwowe 97 osobom.

Medale za Długoletnią Służbę, nadane zostały postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej wyróżnieni zostali pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy Krakowie, Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz powiatowych urzędów pracy z naszego województwa.

Konferencja była także okazją do przekazania Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy 2022 oraz nagrody Małopolski Pracodawca Wspierający Pracowników Młodocianych.

Spotkanie zakończyła dyskusja nt. „W służbie małopolskiemu rynkowi pracy”.

Źródło: Urząd Wojewódzki w Krakowie

Previous XXXI rocznica powstania Straży Granicznej
Next Rozpoczęło się Forum Wójtów, Burmistrzów i Prezydentów Małopolski

Może to Ci się spodoba

World of Warcraft – Kowalstwo w Legionie: Zbroja Demonsteel

Zaniedbałem kowalstwo w Legionie. Ma ono spory potencjał zarobkowy, więc nie ma powodu. Odkryłem, że poziom 85 rzemieślniczej profesji jest bardzo przydatny w całym rozszerzeniu. Jest to opłacalne nawet przy

Kofeina i jej wpływ na mózg i funkcje poznawcze

Kawa jest popularnym napojem. Większość osób pije ją codziennie i nie wyobraża sobie zastąpienia jej żadnym innym napojem. Istnieje wiele kombinacji i wariantów kawy, co przekłada się na dużą liczbę

Kolejna inwestycja przeciwpowodziowa w Krakowie

Wojewoda małopolski Łukasz Kmita wydał decyzję o pozwoleniu na realizację inwestycji przeciwpowodziowej w Krakowie. Prace dotyczą Dłubni – lewego dopływu Wisły. Przedmiotem inwestycji jest budowa nowego odcinka wału Dłubni, tj.

Nowe mieszkanie – na co zwrócić uwagę przez zakupem nieruchomości?

Zakup własnego nowego mieszkania jest często wymieniany wśród najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy w życiu. Również dla osób inwestujących swój kapitał w nieruchomości to ważny krok i musi zostać dokładnie przemyślany.

Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja

Wczoraj przypadała  226. rocznica uchwalenia przez rząd Rzeczpospolitej Obojga Narodów pierwszej w Europie Ustawy Zasadniczej. Konstytucja 3 Maja była aktem prawnym, który w ówczesnej formie miał za zadanie łączyć, często

Co to jest woda lodowa i jakie ma zastosowanie?

Chociaż systemy wody lodowej oferują wiele korzyści, parametry wody używanej do jej schładzania powinny być odpowiednio dobrane. Jak należy uzdatniać wodę lodową? Na tym blogu ukazał się już artykuł o

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź