World of Warcraft – Kowalstwo w Legionie: Zbroja Demonsteel

World of Warcraft – Kowalstwo w Legionie: Zbroja Demonsteel

Zaniedbałem kowalstwo w Legionie. Ma ono spory potencjał zarobkowy, więc nie ma powodu.

Odkryłem, że poziom 85 rzemieślniczej profesji jest bardzo przydatny w całym rozszerzeniu. Jest to opłacalne nawet przy 2 randze receptur.

Moje doświadczenie do tej pory

Trzy tygodnie temu, zrobiłem kilka rękawic i bransoletek z Demonsteel. Stworzyłem grupę TSM, i zacząłem je wystawiać na AH. Wszystkie zostały sprzedane z marżą zysku od 70% do 150%. Najwyższy czas, abym zaczął industrializować mój setup na tym rynku.

Dlaczego powinienem udać się do Highmountain

Kowalstwo jest bardzo podobne w koncepcji do krawiectwa dla sprzętu 850. W tym przypadku musisz wytworzyć materiał pośredni, taki jak sztaby Demonsteel. Można je wytworzyć tylko w Firmament Stone w Ironhorn Enclave, Highmountain. Po zakończeniu questu „Kowalstwo” dowiesz się, gdzie on się znajduje.

Odblokuj receptury rangi 2

Aby móc odblokować receptury rangi 2, musimy najpierw zdobyć rangę 1. Możesz odblokować rangę 1 dla wszystkich receptur demonicznych poprzez ukończenie linii zadań kowalskich.

Więcej znajdziesz tutaj: demonsteel breastplate rank 2

Questy od Muirn Ironhorn dadzą Ci receptury rangi 2. Po stworzeniu wersji rangi 1, questy zostaną otwarte. Muirn można znaleźć przy Kamieniu Firmamentu. Jest to jedyne miejsce, w którym możesz wykonać receptury. Znalezienie questu nie powinno być trudne.

Efektywne uzupełnianie zapasów – Kupowanie rudy i sztabek

Ten rynek jest bardzo ważny z powodu czasu rzemiosła dla sztabek Demonsteel. Dlatego też jestem zwolennikiem szukania zarówno rudy jak i sztabek w Domu Aukcyjnym. Sztaby na moim królestwie są mniej więcej w cenie rzemieślniczej, więc chętnie je kupuję i oszczędzam czas. To jest pochłaniacz czasu, ponieważ czas rzemiosła na sztabę wynosi tylko 2 sekundy.

Przejście do Kamienia Firmamentu

Musisz zabrać ze sobą dużo materiałów, gdy idziesz uzupełnić zapasy. Możesz również poświęcić swój czas na inne dochodowe zajęcia, redukując czas podróży. Zwykle uzupełniam 20 przedmiotów na zapas dla krawiectwa i obróbki skór 850 ekwipunku. Ale widzę siebie kowalem więcej, aby zredukować czas podróży. Swoje gotowe wyroby musisz wysłać pocztą do Ironhorn Enclave.

Grupa TSM i ustawienia

Używam tego samego procesu licytacji jak w przypadku innych moich grup 850. Ta operacja jest prawie niezmieniona od października zeszłego roku i nadal działa jak czar. Import grupy TSM obejmuje wszystkie znane odmiany demonstracyjne i powinien być wystarczający do zaspokojenia wszystkich potrzeb aukcyjnych.

Previous Światowe Dni Młodzieży - pamiętamy
Next Jakie kosmetyki samochodowe powinienem trzymać w swoim garażu?

Może to Ci się spodoba

Służba i pasja – spotkanie pań w MSWiA w dniu ich święta

Z okazji Dnia Kobiet Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak zaprosił wyróżniające się funkcjonariuszki służb mundurowych. Jedną z nich była przedstawicielka małopolskiej Policji starszy sierżant Patrycja Pszczelińska. 8 marca

Nauka pływania dla dzieci w Krakowie – od jakiego wieku najlepiej zacząć?

Wielu rodziców zastanawia się, kiedy mogą wybrać się, że swoim maluchem po raz pierwszy na basen. Odpowiedź na to pytanie może być dość zaskakująca. Na basen możemy pójść nawet 3

Benefit w postaci owoców dla pracowników – poznaj jego zalety!

Istnieje wiele sposobów na zmotywowanie lub wynagrodzenie pracowników. Do niedawna najpopularniejszą metodą była premia lub podwyżka, jednak obecnie pracodawcy szukają nieraz bardziej kreatywnych i nieoczywistych sposobów. Jednym z nich może

Dni Bezpiecznego Internetu

W ramach obchodów Dni Bezpiecznego Internetu (Tygodnia Bezpiecznego Internetu) w 2017 roku obchodzonego pod hasłem „Razem zmieniamy Internet na lepsze”, policjanci Wydziału Prewencji KWP w Krakowie wspólnie z dyrekcją oraz

Nowe mieszkanie – na co zwrócić uwagę przez zakupem nieruchomości?

Zakup własnego nowego mieszkania jest często wymieniany wśród najważniejszych decyzji, jakie podejmujemy w życiu. Również dla osób inwestujących swój kapitał w nieruchomości to ważny krok i musi zostać dokładnie przemyślany.

Porady Wydziału Prewencji KWP w Krakowie dotyczące bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji, porady dla rodziców

Rodzicu zadbaj o swoje dziecko podczas letnich wakacji – porady Wydziału Prewencji KWP w Krakowie. Bezpieczeństwo i zdrowie dziecka to podstawowe zadania, przed którymi stoimy jako rodzice. To właśnie my

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź