World of Warcraft – Kowalstwo w Legionie: Zbroja Demonsteel

World of Warcraft – Kowalstwo w Legionie: Zbroja Demonsteel

Zaniedbałem kowalstwo w Legionie. Ma ono spory potencjał zarobkowy, więc nie ma powodu.

Odkryłem, że poziom 85 rzemieślniczej profesji jest bardzo przydatny w całym rozszerzeniu. Jest to opłacalne nawet przy 2 randze receptur.

Moje doświadczenie do tej pory

Trzy tygodnie temu, zrobiłem kilka rękawic i bransoletek z Demonsteel. Stworzyłem grupę TSM, i zacząłem je wystawiać na AH. Wszystkie zostały sprzedane z marżą zysku od 70% do 150%. Najwyższy czas, abym zaczął industrializować mój setup na tym rynku.

Dlaczego powinienem udać się do Highmountain

Kowalstwo jest bardzo podobne w koncepcji do krawiectwa dla sprzętu 850. W tym przypadku musisz wytworzyć materiał pośredni, taki jak sztaby Demonsteel. Można je wytworzyć tylko w Firmament Stone w Ironhorn Enclave, Highmountain. Po zakończeniu questu „Kowalstwo” dowiesz się, gdzie on się znajduje.

Odblokuj receptury rangi 2

Aby móc odblokować receptury rangi 2, musimy najpierw zdobyć rangę 1. Możesz odblokować rangę 1 dla wszystkich receptur demonicznych poprzez ukończenie linii zadań kowalskich.

Więcej znajdziesz tutaj: demonsteel breastplate rank 2

Questy od Muirn Ironhorn dadzą Ci receptury rangi 2. Po stworzeniu wersji rangi 1, questy zostaną otwarte. Muirn można znaleźć przy Kamieniu Firmamentu. Jest to jedyne miejsce, w którym możesz wykonać receptury. Znalezienie questu nie powinno być trudne.

Efektywne uzupełnianie zapasów – Kupowanie rudy i sztabek

Ten rynek jest bardzo ważny z powodu czasu rzemiosła dla sztabek Demonsteel. Dlatego też jestem zwolennikiem szukania zarówno rudy jak i sztabek w Domu Aukcyjnym. Sztaby na moim królestwie są mniej więcej w cenie rzemieślniczej, więc chętnie je kupuję i oszczędzam czas. To jest pochłaniacz czasu, ponieważ czas rzemiosła na sztabę wynosi tylko 2 sekundy.

Przejście do Kamienia Firmamentu

Musisz zabrać ze sobą dużo materiałów, gdy idziesz uzupełnić zapasy. Możesz również poświęcić swój czas na inne dochodowe zajęcia, redukując czas podróży. Zwykle uzupełniam 20 przedmiotów na zapas dla krawiectwa i obróbki skór 850 ekwipunku. Ale widzę siebie kowalem więcej, aby zredukować czas podróży. Swoje gotowe wyroby musisz wysłać pocztą do Ironhorn Enclave.

Grupa TSM i ustawienia

Używam tego samego procesu licytacji jak w przypadku innych moich grup 850. Ta operacja jest prawie niezmieniona od października zeszłego roku i nadal działa jak czar. Import grupy TSM obejmuje wszystkie znane odmiany demonstracyjne i powinien być wystarczający do zaspokojenia wszystkich potrzeb aukcyjnych.

Previous Światowe Dni Młodzieży - pamiętamy
Next Jakie kosmetyki samochodowe powinienem trzymać w swoim garażu?

Może to Ci się spodoba

Łuszczyca – Zastosowanie zabiegów medycyny estetycznej

Łuszczyca może być przewlekłą, nawracającą chorobą skóry. Objawia się jako łuszcząca się, zaczerwieniona skóra. Nie jest to choroba złośliwa ani zakaźna i może ustąpić samoistnie. Jest jednak bardziej prawdopodobne, że

Jak zorganizować pogrzeb w Krakowie?

Osoby, które chcą zorganizować pogrzeb w Krakowie, powinny wybierać zaufane firmy. Na rynku jest ich wiele, ale którą wybrać? Firma pogrzebowa – jaka? Wybór firmy pogrzebowej nie jest łatwym zadaniem.

Olej z czarnuszki – właściwości i zastosowania

Ostatnio produkty naturalne stają się coraz bardziej popularne. Większość ludzi zna chleb z czarnuszką i silny, bogaty aromat, jaki daje. Olej ten ma wiele pozytywnych właściwości i może być stosowany

Pyszne sushi na lunch. Dlaczego to świetny pomysł?

Lunch jest posiłkiem, który większość z nas spożywa podczas przerwy w pracy. W takiej sytuacji idealnie sprawdzają się wszelkie dania do zjedzenia „na szybko”, których nie trzeba dodatkowo podgrzewać. Oprócz

Sukces małopolskich policyjnych biegaczy

Podczas XV Mistrzostw Polski Policjantów w Maratonie organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Szczecinie i Zarząd Wojewódzki NSZZP województwa zachodniopomorskiego pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji małopolscy policyjni biegacze stanęli

Jak pomóc rodzicowi-alkoholikowi?

Bez względu na to, ile masz lat, radzenie sobie z rodzicem alkoholikiem jest niezwykle bolesne i trudne. Na szczęście istnieje wiele sposobów, że można pomóc uzyskać je na drodze do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź